تصمیمات امروز جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا/ واکنش نماینده روسیه به نامه ظریف/ چسبندگی در برخی پست های مدیریتی/ اضهارات محمد هاشمی درباره شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان/ تاکید رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر بررسی موضوع تلویزیون اینترنتی و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

مبتلا شدن به کرونا ننگ و عار نیست/از فردا ماسک زدن اجباری است
به گزارش ایسنا، تصیمات جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا در صدر اخبار پرمخاطب بود.
رئیس جمهور در این جلسه با بیان اینکه از روز اول در بازگشایی مراکز تعطیل شده به خاطر ویروس کرونا با مردم قرار گذاشتیم گشایش ها به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی است، تأکید کرد: از فردا استفاده از ماسک در محیط های عمومی شلوغ باید اجباری باشد و چنانچه کسی بدون ماسک به دستگاه، نهاد و یا ارگانی برای دریافت خدمت مراجعه کرد، باید از او بخواهند ماسک داشته باشد و حتی باید از حضور کارمندان و کارکنان در ادارات و دستگاه ها در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده نکردن از ماسک،جلوگیری شود.
حجت الاسلا و المسلمین حسن روحانی همچنین گفت: مردم عزیز ، کسی نباید مبتلا شدن با این بیماری را ننگ و عار بداند و اگر مبتلا شد از دیگران پنهان کند.
اخبار دیگر در ارتباط با موضوع شیوع ویروس کرونا را می توانید در لنیک های زیر دنبال کنید.
آرزوی ظریف برای بهبودی وزیر امور خارجه پاکستان
دعوت مردم به ماسک زدن دعوت به یک امر خیرخواهانه است
زاهدی از بیمارستان مرخص شد
توصیه های یک نماینده مبتلا به کرونا: ماسک زدن را جدی بگیرید
وفق دادن زندگی با کرونا باید از طرف پیشتازان جامعه تبلیغ شود
تأثیرگذاران اجتماعی می توانند رعایت اصول بهداشتی را همگانی کنند
برخی مسئولین شجاعت تحمیل پروتکل های بهداشتی به جامعه را ندارند
***
واکنش نماینده روسیه به نامه ظریف
خبر پربازدید بعدی، واکنش نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین به نامه وزیر امور خارجه کشورمان به مسئول سیاست خارجی ...

سرخط اخبار