وزیر ورزش و جوانان ضمن اظهار امیدواری برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از مجلس خواست به توسعه ورزش در کشور کمک کند.

به گزارش ایمنا ، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز (دوشنبه ۱۰ آذر) پس از حضور در کمیسیون فرهنگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کمیسیون اصلی و تخصصی ما کمیسیون فرهنگی است و امروز در راستای تعاملات و برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون حاضر شدم و گزارشی از وضعیت ورزش کشور ارائه کردم.
وی افزود: فرصت بسیار خوبی بود و گزارش مربوط به موفقیت هایمان را طی ۴ سال گذشته در حوزه های مختلف را ارائه کردم؛ طی ۴ سال در رشته های مختلف موفقیت های بسیار خوبی را کسب کردیم که حاصل تلاش ورزشکاران، مربیان و دست اندرکاران بوده است.
سلطانی فر تصریح کرد: در رشته فوتبال صعود مقتدرانه ای را به جام جهانی ۲۰۱۸ داشتیم و در گروه مرگ بهترین نتایج را در ۵ دوره گذشته گرفتیم و همچنین در جام ملت های آسیا پس از ۱۴ سال به نیمه نهایی رسیدیم و سال گذشته هم باشگاه هایمان در لیگ قهرمانان آسیا از مرحله گروهی بالا رفتند و ۲ مرتبه فینالیست شدیم که یک بار دو سال پیش نماینده کشورمان نتوانست قهرمان شود و امسال مجدداً پرسپولیس نماینده کشورمان به فینال رسید که امیدواریم مقام قهرمانی را کسب کند.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در رده های مختلف نوجوانان، جوانان، فوتبال ساحلی، بانوان و فوتسال هم در سطح قاره و جهان موفقیت هایی کسب کردیم، گفت: به مسابقات جهانی جام بین قاره ای در رشته ساحلی صعود کردیم و در مجموع نتایج ۴ سال گذشته در فوتبال ملی و باشگاهی بهتر و درخشان تر از دوره های قبل بوده و تاکنون چنین موفقیت هایی را در دوره ۴ ساله به این شکل در سطح ملی، باشگاهی و سنی، ساحلی و فوتسال نداشتیم.
وی ادامه داد: در مسابقات آسیایی جاکارتا هم ضمن اینکه بیشترین تعداد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار