گزیده ای از پست های هنرمندان در فضای مجازی را مشاهده می کنید.

به گزارش خبرنگار، رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره های معروف هنری برای طرفداران و دنبال کنندگان این حوزه می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه های اجتماعی مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن های همراه حالا این امکان فراهم شده است تا آن ها بتوانند از فعالیت های بازیگر محبوب خود مطلع شوند.
این روز ها چهره های هنرمند عرصه موسیقی، سینما و تلویزیون و … یک یا چند صفحه شخصی و عمومی در شبکه های اجتماعی مختلف دارند و از این طریق شبانه روز با کاربران و هواداران خود ارتباط مستمر و دو طرفه ای برقرار می کنند.
بازیگر سریال «خانه امن» عزادار شد/ واکنش خانم مجری به نصب تصویرش در ورودی یک مجموعه گردشگری/ بهنوش بختیاری و بیژن بنفشه خواه در جمع زندانی ها
در ادامه می توانید بخشی از فعالیت های هنرمندان سینما، تلویزیون و موسیقی در فضای مجازی را مشاهده کنید:
ساعد سهیلی، هنرپیشه جوان سینمای ایران در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی خود تصویر زیر را به اشتراک گذاشت.
محسن ابراهیم زاده ، خواننده موسیقی سبک پاپ که طرفداران زیادی هم دارد با به اشتراک گذاشتن تصویری از خود در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:
مونا فرجاد ، هنرپیشه شناخته شده سینما و تلویزیون با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش از حضور خود و میترا حجار در فیلم سینمایی «ماهورا» خبر داد.
علیرضا طلیسچی ، خواننده پرطرفدار موسیقی سبک پاپ با به اشتراک گذاشتن تصویری از خود درحالی که ماسک زده است در اینستاگرامش نوشت:
محمدحسین پویانفر، مداح جوان و پرطرفدار که در چند سال اخیر بسیار شناخته شده است با انتشار تصویر جدیدی از خود در صفحه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار