استراماچونی به جای مصاحبه کردن روی کارش تمرکز می کند

اکوفارس شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵
اکوفارس: میرشاد ماجدی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، کمتر مصاحبه کردن آندره آ استراماچونی را یکی از نکات مثبت این مربی می داند.

میرشاد ماجدی در گفت وگو با تسنیم، درباره مشکلات مالی باشگاه استقلال و صحبت های اخیر آندره آ استراماچونی اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس در سال های گذشته معمولاً با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کرده اند و برخی مواقع پیش آمده که پرداختی ها به تعویق افتاده است.
وی با اشاره به اظهارات اخیر معاون اجرایی باشگاه استقلال تصریح کرد: هادی مباشری در مورد مسائل مالی صحبت و به هزینه های این مدت اشاره کرد. بخشی از درآمدهای استقلال به پرداخت بدهی ها اختصاص یافت تا با کسب مجوز حرفه ای، خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا از بین برود. ضمن اینکه درصدی از قراردادهای بازیکنان هم پرداخت شده است. با این حال باشگاه تلاش می کند دریافتی بازیکنان را به حدی که باید باشد، برساند.
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره شایعات اخیر مبنی بر مهلت دو هفته ای استراماچونی به استقلال خاطرنشان کرد: بسیاری از این شایعات از صفحات مجازی شکل می گیرد. حتی من شنیدم که خیلی زود تیم بعدی استراماچونی را تعیین کردند و تیم اودینزه مطرح شده است. این خبرها هواداران را عصبی و ناراحت می کند، اما آنها نباید به چنین شایعاتی توجه کنند.
ماجدی با بیان اینکه برخی می خواهند کام هواداران را تلخ کنند و به همین دلیل در صفحات مجازی شیطنت می کنند، به تسنیم گفت: مگر می شود باشگاه پول داشته باشد و به بازیکنان ندهد؟! هیئت مدیره همیشه در تلاش است تا مشکلات مالی را حل کند و پرداخت حق و حقوق بازیکنان نیز همیشه جزو اولویت ها قرار دارد.
وی با اشاره نتایج خوب استقلال در هفته های اخیر و تأثیر حضور استراماچونی در این تیم خاطرنشان کرد: یکی از نکات مثبت این مربی، کم مصاحبه کردن است و استراماچونی به جای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار