قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا|دوئل بارسلونا با منچستریونایتد/ رونالدو به قاتل رئال مادرید رسید

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا|دوئل بارسلونا با منچستریونایتد/ رونالدو به قاتل رئال مادرید رسید
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و هشت تیم حاضر در این مرحله رقبای خود را شناختند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 14:30 امروز (جمعه به وقت تهران) با حضور نمایندگان هشت تیم صعود کننده به این مرحله در مقر اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در شهر نیون سوئیس برگزار شد و تیم های حاضر در این مرحله رقبای خود را شناختند.
بر این اساس تیم ها در این مرحله به شرح زیر به مصاف هم خواهند رفت: (نام تیم های میزبان دیدار رفت ابتدا آمده است)
بازی اول: آژاکس - یوونتوس
بازی دوم: لیورپول - پورتو
بازی سوم: تاتنهام - منچسترسیتی
* بازی چهارم: بارسلونا - منچستریونایتد
* اگرچه بارسلونا میزبان است اما طبق قوانین یوفا مبنی بر ممنوع بودن میزبانی دو تیم همشهری در یک شب، بازی رفت منچستریونایتد و بارسلونا در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می شود.
همچنین بر اساس قرعه کشی صورت گرفته برنده بازی سوم در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی میزبان بازی برنده اول خواهد بود و در دیگر رقابت مرحله نیمه نهایی هم برنده بازی چهارم در مسابقه رفت پذیرای برنده بازی دوم خواهد بود.
بازی های رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ های 9 و 10 آوریل (20 و 21 فروردین 98) و بازی های برگشت این مرحله نیز در تاریخ های 16 و 17 آوریل (27 و 28 فروردین 98) برگزار خواهد شد. برنده این دیدار حکم میزبان دیدار نهایی را دارد.
بازی های رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم در تاریخ های 30 آوریل و یک مِی (10 و 11 اردیبهشت 98) و بازی های برگشت این مرحله هم در تاریخ های 7 و 8 مِی (17 و 18 اردیبهشت 98) برگزار خواهد شد.
دیدار فینال در ورزشگاه واندا متروپولیتانو شهر مادرید و در تاریخ شنبه 11 خرداد 98 ...

[ مشاهده متن کامل قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا|دوئل بارسلونا با منچستریونایتد/ رونالدو به قاتل رئال مادرید رسید خبرگزاری تسنیم ]