مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در ۲۴ ساعت گذشته. با گذشت یازده روز از آغاز طرح قرنطینه عمومی و در دو روز گذشته تعداد مبتلایان روزانه به کرونا در لبنان از حدود ۱۷۰۰ نفر به ۱۱۰۰ نفر کاهش یافت. مشروح گزارش افزایش شمار مبتلایان به کرونا درجمهوری قزاقستان، دولت این کشور را بر آن داشت تا برای مقابله با این ویروس، شهر های مختلف را به مناطق قرمز و زرد تقسیم بندی کند و محدویت های جدید را به اجرا درآورد. مشروح گزارش طرح تشکیل ۷ هلدینگ یا شرکت تجاری، با هدف افزایش سطح روابط و مناسبات تجاری و بازرگانی با همسایه شمالی، در نشست مشترک سفارت کشورمان با تجار ایرانی مقیم روسیه بررسی شد. مشروح گزارش ویروس کرونا به بلای جان بیماران غیر کرونایی نیز مبدل شده است. مشروح گزارش ترامپ مجوز انتقال قدرت در امریکا را صادر کرد هر چند بر خلاف رسم معمول هنوز به جوبایدن تبریک نگفته است و هنوز می گوید اراء سرقت شده است و معتقد است پیروز می شود. مشروح گزارش با اعمال محدودیت های جدید کرونایی، دیگر از شلوغی و هیاهوی شب های استانبول خبری نیست. مشروح گزارش ۴۶ درصد فرانسویان به واکسن های کرونا تولید آمریکا اعتمادی ندارند، ۱۴ درصد هم اصلا اطلاعی ندارند. مشروح گزارش محاکمه نیکلا سارکوزی رئیس جمهور اسبق فرانسه از امروز در دادگاه عالی پاریس آغاز شد. مشروح گزارش داروخانه ها در ایتالیا همچنان با کمبود شدید واکسن انفلونزا روبرو هستند. مشروح گزارش شعبه های دانشگاه های ایرانی از جمله پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی، در سال های اخیر دانشجویان بسیاری را در افغانستان تربیت کرده اند. مشروح گزارش با اغاز موج دوم کرونا در افغانستان، برخی محدودیت های کرونایی دوباره به این کشور بازگشت. مشروح گزارش پلیس دهلی بمنظور پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا پس از رصد رانندگان، سرنشین ها و عابران بدون ماسک را جریمه می کند. مشروح گزارش با افزایش روزانه شمار مبتلایان به کرونا و نگرانی مسئولان پاکستانی از این مسئله، دولت محدودیت های کرونایی را تشدید کرد. مشروح گزارش با وجود اعمال محدودیت های کرونایی در چند روز اخیر، آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در ترکیه رو به افزایش است. مشروح گزارش یگان موشکی ارتش یمن با استفاده از موشک بالدار «قدس ۲»، ایستگاه توزیع شرکت نفت آرامکو در جده در عمق خاک سعودی را هدف قرار داد. مشروح گزارش مجموع مبتلایان به کرونا در اندونزی با جهشی افزایشی به نیم میلیون نفر رسید. مشروح گزارش

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ موثر بودن قرنطینه در لبنان ، محدودیت های کرونایی در قزاقستان ، طرح تشکیل شرکت تجاری صادرات ایران به روسیه و آغاز محاکمه سارکوزی از جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در ۲۴ ساعت گذشته بود.
لبنان : حسن عظیم زاده
موثر بودن قرنطینه عمومی در لبنان
با گذشت یازده روز از آغاز طرح قرنطینه عمومی و در دو روز گذشته تعداد مبتلایان روزانه به کرونا در لبنان از حدود ۱۷۰۰ نفر به ۱۱۰۰ نفر کاهش یافت.
مشروح گزارش
قزاقستان : امیر هوشنگ دانایی
افزایش محدودیت های کرونایی در قزاقستان
افزایش شمار مبتلایان به کرونا درجمهوری قزاقستان، دولت این کشور را بر آن داشت تا برای مقابله با این ویروس، شهر های مختلف را به مناطق قرمز و زرد تقسیم بندی کند و محدویت های جدید را به اجرا درآورد.
مشروح گزارش
روسیه : سیدعلی دارابی
طرح تشکیل شرکت تجاری صادرات ایران به روسیه
طرح تشکیل ۷ هلدینگ یا شرکت تجاری، با هدف افزایش سطح روابط و مناسبات تجاری و بازرگانی با همسایه شمالی، در نشست مشترک سفارت کشورمان با تجار ایرانی مقیم روسیه بررسی شد.
مشروح گزارش
انگلیس : مجتبی قاسم زاده
تاخیر در درمان ۱۴۰ هزار بیمار در انگلیس
ویروس کرونا به بلای جان بیماران غیر کرونایی نیز مبدل شده است.
مشروح گزارش
نیویورک : کامران نجف زاده
آغاز انتقال قدرت بدون پذیرش شکست در آمریکا
ترامپ مجوز انتقال قدرت در امریکا را صادر کرد هر چند بر خلاف رسم معمول هنوز به جوبایدن تبریک نگفته است و هنوز می گوید اراء سرقت شده است و معتقد است پیروز می شود.
مشروح گزارش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار