در فوتبال همیشه از ضرورت مقابله با "بازیکن سالاری" حرف زده اند و حال در تلویزیون هم انگار "بازیگر سالاری" دارد باب می شود!

عصر ایران ؛ نهال موسوی - روزهای گذشته بسیاری از رسانه ها به نقل از سعید سعدی، تهیه کننده سریال «بچه مهندس 4» ، از کنار گذاشته شدن «روزبه حصاری» بازیگر نقش «جواد جوادی» و در واقع نقش اول سریال خبر دادند.
سعید سعدی، درخواست های غیر متعارف این بازیگر را دلیل حذف او از این مجموعه عنوان کرد و اعلام کرد که بازیگر جایگزین این نقش بزودی انتخاب و اعلام خواهد شد.
سایت « راه دانا» در خصوص جزئیات این برکناری اعلام کرده است:
«این بازیگر جوان که به گفته بسیاری با فصل سوم این سریال به شهرت رسیده است، برای حضور و بازی در فصل چهارم «بچه مهندس» درخواست حقوق ماهیانه 200 میلیونی داشته (حقوق یک سوپراستار سینما) درصورتی که ابتدای پروژه با تهیه کننده سریال بر سر عدد 40 میلیون تومان به توافق رسیده بود. همه این ها به قول تهیه کننده سریال وقتی «غیر متعارف» می شود که دستمزد همین آقای بازیگر برای فصل قبل حدود 7 میلیون تومان در ماه بوده است.»
در فوتبال همیشه از ضرورت مقابله با "بازیکن سالاری" حرف زده اند و حال در تلویزیون هم انگار "بازیگر سالاری" دارد باب می شود، البته این اقدام تهیه کننده سریال بچه مهندس در راستای جلوگیری از چنین اتفاقی در تلویزیون قابل تقدیر است.
در زمانه امروز با توجه به فراگیر بودن ارتباطات به سادگی قبل از شروع سریال می توان به مخاطبان اطلاع رسانی کرد که فلان بازیگر در نقش فلان شخصیت در فصل جید این سریال ظاهر شده است و هیچ اتفاق خاصی هم رخ نخواهد داد و مردم به سرعت این جایگزینی را می پذیرند.
همین الان سریال شرم بر روی آنتن است که در 6 قسمت ابتدایی مرحوم سیروس گرجستانی نقش "عزیز آقا" را بازی می کرد اما بعد از کوچ ابدی ایشان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار