عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

فارس نیوز جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی پلیس 11 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف در جنوب شرق کشور دستگیر و 15 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف کشف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار احمد طاهری گفت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه 11نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.
وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان، ایرانشهر و مهرستان با هماهنگی های قضائی طی پنج روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیری سلاح به همراه مهمات مربوطه کشف کردند.
سردار طاهری بیان داشت: در این رابطه یک دستگاه خودرو، یک دستگاه موتورسیکلت، 5 دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت، یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه منزل و 12 فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.
وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای کشف دیگر جرائم احتمالی بیان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

سرخط اخبار