استقلال را از نو می سازم/ به پرسپولیس تبریک می گویم

اکوفارس جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۲
اکوفارس: فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال قهرمانی پرسپولیس در هجدهمین دوره لیگ برتر را به این تیم و هوادارانش تبریک گفت.

به گزارش تسنیم، فرهاد مجیدی پس از پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل سپیدرود رشت ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به پرسپولیس و هوادارانش قهرمانی در لیگ برتر را تبریک می گویم.
وی در ادامه یادآور شد: من خوشبختی را زود در استقلال تجربه کردم. من آجر به آجر باشگاه را می شناسم و فرزند استقلال هستم، پس همه ی مسائل و رفتار و حتی حرکات مافیاگونه را می شناسم. وقتی که می روم و برمی گردم، می بینم که یک آجر هم جابه جا نشده و قراردادهای میلیاردی هیچ نتیجه خاصی نداشته است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: متأسفانه شخصیت استقلال از بین رفته است و باید ساختار باشگاه درست شود. من این شخصیت را به استقلال برمی گردانم. امروز هم در جلسه فنی با بازیکنان به آنها گفتم که اول باید با هواداران قرارداد ببندند و بعد با استقلال و هرکسی هم نمی تواند، به خانه اش برود. البته از بازیکنانم به خاطر تلاشی که کرده اند، تشکر می کنم.
مجیدی در خاتمه تصریح کرد: شاید به سه چهار روز قبل برگردم، آن حرف ها را نمی زدم. به هر حال خیال هواداران استقلال راحت، تیم را از نو می سازم و تیمی در خور نام استقلال تشکیل می دهم.