افتتاح مترو هشتگرد در تابستان ۹۸

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱
و زیر راه و شهرسازی از افتتاح مترو هشتگرد در تابستان ۹۸ خبر داد و اعلام کرد که سه برنامه برای شتاب دهی به تولید مسکن مد نظر قرار گرفته است.

آفتاب نیوز :
محمد اسلامی در جریان افتتاح ۱۲۱۲ واحد مسکن مهر، دو باب مسجد، سه باب زمین ورزشی، سه مدرسه در شهر جدید هشتگرد اظهار کرد: مترو هشتگرد یکی از پروژه های متفاوتی است که در دستور کار قرار گرفته و آزادسازی مسیر و امکانات فنی که باید برای آن در نظر گرفته می شد اگر زمان بر بوده اما به پیشرفت بالای ۷۷ درصد رسیده است.
وی افزود: اکثر تجهیزات و امکانات مترو گلشهر – هشتگرد تأمین شده و در اختیار پیمانکاران است تا آنها را نصب کند. ان شاءالله با تزریق نقدینگی که برای این پروژه انجام خواهیم داد اطمینان داریم اواسط تابستان سال ۱۳۹۸ قابلیت بهره برداری پیدا می کند. مردم بدانند که هیچ وقفه ای در کار انجام نخواهد شد.
اسلامی تاکید کرد: اراده ای از سوی نمایندگان برای پروژه ی مترو هشتگرد وجود دارد. استاندار و شرکت عمران شهرهای جدید که سرمایه گذاری می کند هم اهتمام ویژه ای برای اتمام پروژه ی مترو دارند.
راه آهن کرج - قزوین در حال تکمیل است
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که علاوه بر مترو خط دوم راه آهن کرج - قزوین در حال تکمیل است، گفت: در نظر داریم قطار حومه ای را نیز برقرار کنیم تا ترافیک ...

[ مشاهده متن کامل افتتاح مترو هشتگرد در تابستان ۹۸ آفتاب نیوز ]