اسماعیل خلیل زاده در شرایطی که در قرنطینه پزشکی قرار دارد از سید عبدالرضا موسوی خواست به هیئت مدیره باشگاه استقلال بازگردد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از رسانه رسمی باشگاه استقلال، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال که در شرایط سخت بیماری کرونا و دوران قرنطینه به سر می برد، با نوشتن نامه ای برای سید عبدالرضا موسوی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از او خواسته است که استعفا را فراموش کند و برای کمک به استقلال به تیم محبوبش بازگردد.
متن نامه به این شرح است:
بسمه تعالی
برادر گرامی و ارجمندم جناب آقای سید عبدالرضا موسوی
سلام علیکم
احتراماً ضمن عرض تبریک مجدد به مناسبت فرارسیدن سال جدید و اعیاد شعبانیه، بدینوسیله از همدردی جنابعالی با اینجانب در غم درگذشت همسر مهربانم و تسلای دل بازماندگان صمیمانه سپاسگزاری نموده و در این وضعیت جسمانی ناتوان، رنجور و نحیف خویش سجده شکر و بندگی خود را در برابر حکمت و مشیت خداوند متعال به جا می آورم. امید است در صورت شرط حیات، این الطاف و ابراز همدردی همه دوستان و جنابعالی را در شادی ها جبران نمایم.
سید عزیز
درحالی که تقدیر الهی مرا در این غم بزرگ و مصیبت سنگین فقدان همدم زندگی ام همسر عزیزتر از جانم داغدار کرده و بنا به توصیه اکید پزشکان باید ١٤ روز در قرنطینه به سر برده تا وضعیت جسمانی ام بهبود یابد و بنا به وجود مشکلات شدید مالی و مدیریتی ناشی از شکایت های خارجی، تعهدات داخلی و انجام امور روزمره باشگاه در این شرایط ویژه کشور، نه به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال بلکه به عنوان یک هوادار و خادم کوچک و به نیابت از همه هواداران، مربیان، بازیکنان و دلسوزان استقلال از جنابعالی درخواست می کنم با عنایت به درایت، دوراندیشی و امعان نظر مقام عالی وزارت در عدم پذیرش و مخالفت با استعفای جنابعالی از عضویت هیئت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار