بیانیه امام جمعه اهل سنت تربت جام به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان تربت جام حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز خراسان رضوی، امام جمعه اهل سنت شهرستان تربت جام در محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و به شهادت رسیدن مطلومانه جمعی از حافظان میهن اسلامی بیانیه ای صادر کرد.
مولوی شرف الدین جامی الاحمدی در بیانیه خود آورده است: بار دیگر دست پلید استکبار و ارتجاع از آستین گروهکی شیطانی و اسلام نشناس بیرون آمد و جمعی از مدافعان امنیت کشور و سرزمین مان را به خاک و خون کشید.
در این پیام آمده است: جنایت ددمنشانه دیشب که به شهادت و جراحت جمعی از مرزداران جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منجر شد در حالی روی داد که به کوری چشم استکبار جهانی به خصوص آمریکا جنایتکار، امت اسلامی 22بهمن و40 سالگی انقلاب را با حضور تماشایی به جشن و سرور نشسته بود.
امام جمعه اهل سنت تربت جام در پیام خود آورده است: حرکات شرم آور گروهک های تروریستی مزدور و جیره خوار که هر بار با شعارهای دروغین مذهبی و قومی در گوشه ای از جهان اسلام فتنه انگیزی می کنند، نشانه ای آشکار از دوری این جماعت افراطی و ددمنش از اندیشه های انسان ساز پیامبر رحمت و اخلاق و غرق شدن بیش از پیش در منجلاب نفاق، جهل و تکفیر است.
مولوی شرف الدین جامی الااحمدی افزوده است: اهل سنت شهرستان تربت جام، با تسلیت عروج ملکوتی شهدای والامقام و آرزوی شفای عاجل مجروحان این حرکت انتحاری ننگین که با هدف لطمه زدن به وحدت و انسجام امت اسلامی و همدلی مثال زدنی مردم استان پر افتخار سیستان و بلوچستان طراحی شده است، خواستار پیگیری و برخورد قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عوامل و ریشه های فاسد گروهک انصار الشیطان و تبیین و تقبیح اندیشه های مسموم گروهک های تکفیری و ضد انقلاب به ...

[ مشاهده متن کامل بیانیه امام جمعه اهل سنت تربت جام به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان واحد مرکزی خبر ]