امام جمعه پردیس گفت: همان ضربه ای که امام خامنه ای فرمودند مردم در 22 بهمن با حضور خود بر سیاست های دشمن وارد خواهند کرد، بر سر دشمنان فرود آمد.

به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس، در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته که در مسجد الغدیر فاز 4 پردیس و با حضور گسترده نمازگزاران برگزار شد، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، و تقدیر و تشکر از حماسه راهپیمایی 22 بهمن مردم پردیس، اظهار کرد: راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن امسال باشکوه تر و کوبنده تر از هر سال برگزار شد و این آزمون ملی درس ها و پیام هایی داشت.
وی گفت: همان ضربه ای که امام خامنه ای فرمودند مردم در 22 بهمن با حضور خود بر سیاست های دشمن وارد خواهند کرد، بر سر دشمنان فرود آمد.
حسینی افزود: حضور مردم در بیش از یک هزار و دویست نقطه کشور و صدها نقطه دیگر جهان، همان ضربه کوبنده ملت بر سیاست های دشمن بود که بحمدالله محقق شد.
امام جمعه پردیس ادامه داد: در همه دنیا مرسوم است که روز ملی یا روز استقلال خود را جشن می گیرند، یک جشن کاملا دولتی، اما جشن انقلاب در ایران داستان جدایی دارد که در سرما و برف و باران، در زیر موشک باران و در زیر فشار جنگ روانی، تبلیغاتی و تحریم های ظالمانه، همه می آیند، که این دنیا را متحیر کرده است.
وی اضافه کرد: چهل و یک سال حضور فعال با فراز و نشیب های، حاکی از آن است که این مشارکت چند ده میلیونی بی نظیر، یک کُنشِ احساسی و رفتار مقطعی و زودگذر نیست و این راهپیمایی نماد یک عقلانیت جمعی، یک کنش دیرپا و راسخ جمعی، یک جریان رو به جلو و فزاینده ی اجتماعی است.
حسینی تصریح کرد: اکنون در چهل و یک سالگی انقلاب، شاهد یک جشن خانوادگی و بین نسلی نیز هستیم، در بسیار از این صحنه ها می توان دید که یک پدر بزرگ و مادر بزرگ ۸۰ یا ۹۰ ساله، یک پدر و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار