گل محمدی که در لیگ برتر سابقه ی هدایت تیم های صبا، پرسپولیس، نفت، ذوب آهن، تراکتورسازی و شهر خودرو را در کارنامه دارد، برای دومین بار است که هدایت پرسپولیسی ها را بر عهده می گیرد.
به گزارش ایلنا،پرسپولیسی ها لیگ نوزدهم را با گابریل کالدرون آرژانتینی آغاز کردند و حالا با منتفی شدن حضور کالدرون درادامه فصل یحیی گل محمدی را روی نیمکت خود می بینند. گل محمدی که در لیگ برتر سابقه ی هدایت تیم های صبا، پرسپولیس، نفت، ذوب آهن، تراکتورسازی و شهر خودرو را در کارنامه دارد، برای دومین بار است که هدایت پرسپولیسی ها را بر عهده می گیرد. یحیی اولین بار در لیگ دوازدهم به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد. او در آن دوره از رقابت های لیگ برتر در ابتدای فصل هدایت صبا را بر عهده داشت. حضور گل محمدی در صبا بیش از ۹ هفته طول نکشید و به عنوان دستیار مانوئل ژوزه در کادر فنی پرسپولیس مشغول به کار شد و در پایان نیم فصل اول سرمربی پرسپولیس شد.
وضعیت یحیی اینبار اما متفاوت تر از لیگ دوازدهم است. او مربی با تجربه تری شده و نتایج قابل قبولی از جمله دو قهرمانی پیاپی جام حذفی همراه با ذوب آهن را در کارنامه خود دارد. یحیی علاوه بر قهرمانی جام حذفی با ذوب آهن، همراه با نفت تهران با سوم شدن در لیگ برتر سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا و همراه با شهرخودرو با چهارم شدن درلیگ برتر سهمیه حضور در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده است. به بهانه ی حضور دوباره گل محمدی در پرسپولیس، روزهای تلخ و شیرین او در نیم فصلی که هدایت سرخپوشان پایتخت را بر عهده داشت را مرور کرده ایم.
برد پر گل در جام حذفی
پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار