شهردار اردبیل گفت: در ادامه پیگیری و بررسی وضعیت پناهگاه سگ های بی پناه و ولگرد شهر اردبیل، این مکان با نصب داربست و چادر مسقف شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حمید لطف اللهیان بعد از ظهر امروز در بازدید از محل نگهداری سگ های ولگرد در اردبیل اظهار داشت: در ادامه پیگیری و بررسی وضعیت پناهگاه سگ های بی پناه شهر اردبیل،این مکان با نصب داربست و چادر مسقف شد.
وی ضمن تقدیر و قدردانی از همکاری گروهها و حامیان حیوانات در بحث پیگیری وضعیت مکان جمع آوری سگهای ولگرد گفت: در راستای اجرای طرح کنترل جمعیت و جمع آوری سگ های ولگرد بنا به شکایت شهروندان که باعث دلهره و ترس شهروندان می شد، این مکان موقت از سوی شهرداری اردبیل تعبیه شد که سگها با فعالیت بیش از 120 نفر نیروی کار بصورت زنده گیری به این مکان انتقال پیدا کردند.
مسئله "سگ های ولگرد تهران" در حال تبدیل به یک بحران/ ضربه "حامی نماها" به امنیت شهروندان
مشاهده "سگ های هار ولگرد" در تهران/ صدور دستور جمع آوری از سطح شهر
افزایش سگ های ولگرد در قشم
شهردار اردبیل گفت: امروز نیز در راستای تحقق پیگیری مطالبات گروهها و حامیان حیوانات و بررسی وضعیت مکان نگهداری و تامین غذای سگها، در این مکان با گروهی از دامپزشکان حاضر شدیم که بعد از معاینه هیچ گونه هاری مشاهده نشده و با غربالگری اقدامات درمانی و عقیم سازی آغاز خواهد شد.
لطف اللهیان به تامین روزانه غذای سگ های ولگرد اشاره کرد و افزود: این مکان با نصب داربست و چادر مسقف شد.
شهردار اردبیل گفت: در ادامه بررسی وضعیت سگهای ولگرد در مکان جمع آوری، این سگ ها هر روز در حال درمان هستند که این سگها در راستای اجرای طرح کنترل جمعیت و جمع آوری سگهای ولگرد از سطح شهر که موجب سلب آسایش و امنیت شهروندان شده بودند، توسط نیروهای شهرداری اردبیل بصورت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار