استراماچونی از استقلال جدا می شود؟

اعتماد آنلاین سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳

اعتمادآنلاین| همین چند ماه پیش بود که مدیرعامل استقلال با کلی سروصدا آندره آ استراماچونی را جانشین شفر کرد. فتحی در مراسم معارفه این مربی ایتالیایی اعلام کرد که بعد از بررسی روی بیش از 40 گزینه، استراماچونی را انتخاب کرده و امیدوار است که او فصل جدید فوتبال استقلال را آغاز کند.
همه چیز برای آبی های تهران خوب بود. استراماچونی بعد از حضورش در تهران تمرینات استقلال را آغاز کرد. بازیکنان جدید به تیم اضافه شدند و اردوی ترکیه هم باب میل این مربی جوان بود.
مدیران استقلال تلاش کردند همه خواسته های کادر فنی را برآورده کنند و استراماچونی هم بازیکنان مد نظرش را به باشگاه معرفی می کرد. هواداران نیز از شرایط تیم محبوب شان راضی بودند و انتظار آغاز لیگ نوزدهم را می کشیدند. اما ماه عسل مدیران استقلال خیلی زود به پایان رسید؛ خبر استعفای استراماچونی آب سردی بود بر پیکر هواداران و مدیران استقلال.
دی مارزیو، خبرنگار ایتالیایی، خبر استعفای استراماچونی را منتشر کرد و همسر استراماچونی هم در استوری اینستاگرامش پستی منتشر کرد که خبر جدایی این مربی ایتالیایی از استقلال را قوت بخشید.
دلیل این تصمیم استرا، برآورده نشدن انتظاراتش از طرف مدیران استقلال است. بعد از عدم صدور ویزا برای میلیچ و بازگشت این بازیکن به کرواسی، استراماچونی تصمیم به ترک استقلال گرفت.
مدیران استقلال استعفای استراماچونی را تکذیب و اعلام کردند که او با استقلال قرارداد دارد و نمی تواند به راحتی از این تیم جدا شود.
خلیل زاده، عضو هیات مدیره استقلال، در واکنش به خبر استعفای استراماچونی گفت: استقلال مدتی از حاشیه دور بوده و حالا حاشیه سازان تلاش دارند این باشگاه را دوباره وارد ...

سرخط اخبار