روحانی: شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است

شبکه خبر چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت، با بیان اینکه امروز در مسائل منطقه شاهد دو نقطه متضاد، یکدیگر هستیم، گفت: از طرفی برخی کشورهای منطقه قرار دارند که تلاش می کنند، صلح و امنیت را مستقر و با ناآرامی ها و تحرکات تروریست ها مبارزه کنند و از سویی در گوشه ای دیگر از منطقه شاهد آتش افروزی و جنگ افروزی هستیم.
روحانی با اشاره به برگزاری پنجمین اجلاس سران ایران، ترکیه و روسیه به عنوان کشورهای ضامن روند آستانه و آتش بس در سوریه در آنکارا، گفت: هدف از برگزاری این جلسات و تلاش هایی که در چارچوب روند آستانه انجام می شود ایجاد صلح و ثبات در منطقه بویژه در سوریه، بازگشت آوارگان و زندگی عادی مردم و مبارزه با باقیمانده تروریست های منطقه است که نشان می دهد یک تلاش جمعی در راستای صلح و آرامش منطقه شکل می گیرد.
رئیس جمهوری ادامه داد: از طرفی در گوشه دیگری از منطقه عده ای به دنبال آتش افروزی هستند و این در حالی است که با گذشت سالیان زیاد باید برای همگان روشن شده باشد که مقاومت ملت های بیدار و هوشیار منطقه، شعله خاموش ناشدنی است.
روحانی با بیان اینکه امکان پذیر نیست ملت هایی را که خود را برای مقاومت آماده کرده و سال ها از کشور خود حراست و حفاظت کرده اند، از مقاومت بازداریم، خاطر نشان کرد: عجیب این است که دشمنان منطقه هنوز قدرت این مقاومت را درک نکرده اند.
رئیس جمهوری افزود: آنها به جای اینکه اعتراف کنند حزب الله لبنان دارای توانمندی ها و قدرت های بالایی هم از لحاظ دانش علمی و نظامی و هم از نظر شهامت در میدان است و یا قبول کنند بخشی ...

سرخط اخبار