تهران (پانا) - سرمربی سپاهان به تشریح مسائل مختلف و برنامه ادامه رقابت های لیگ برتر پرداخت.
به گزارش "ورزش سه"، با اعلام برنامه شروع مجدد تمرینات و رقابت های لیگ برتر، تیم های حاضر در این مسابقات هم باید برای ادامه فعالیت های خود برنامه ریزی کنند و آماده برگزاری هفته های باقی مانده تا پایان فصل باشند. امیر قلعه نویی، سرمربی سپاهان عقیده دارد تیمش با وجود ظلم هایی که در حقش شده همچنان به آینده امیدوار است و آماده حضور پر قدرت در لیگ برتر هستند. گفتگوی امیر قلعه نویی با ایلنا را می خوانید:
* چاره ای نداریم و باید تمکین کنیم
برنامه لیگ را دیدم و به هر حال شرایطی که نه فقط در ایران بلکه در سراسر دنیا ایجاد شده غیر عادی است و برنامه ها را به هم ریخته و باید ناچاراً با آن کنار آمد. برنامه ای که تدوین شده ایده آل نیست ولی شاید چاره دیگری هم نباشد و نتوانستند بهتر از این برنامه بچینند. مسئولان برگزاری رقابت ها باید موارد متعددی را در نظر می گرفتند که با توجه به آنها این برنامه چیده شده و ما هم ناچاراً باید تمکین کنیم و کار دیگری نمی توانیم انجام دهیم.
* در حق سپاهان اجحاف نشد، ظلم شد
کار ما در لیگ برتر هنوز تمام نشده و با وجود اینکه فاصله زیاد شده و کار سخت است ولی تا وقتی شانس داشته باشیم برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. هرچند من عقیده دارم این فاصله طبیعی نیست و در حق ما ظلم شد تا این فاصله ایجاد شده است. خدای من شاهد است که آن رو قصد داشتیم بازی کنیم و حالا هرکس هرچه می خواهد بگوید. ما ساعت 5 اعلام آمادگی کردیم که به زمین برویم ولی بازی برگزار نشد و آن حکم علیه ما داده شد. ما قصد داشتیم مردم در آن موقعیت آسیب نبینند که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری