هفته گذشته مصاحبه ای از سوی مدیرعامل شرکت هپکوی اراک در یکی از رسانه های خاص استان مرکزی منتشر شد که کارگران به این مصاحبه واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، هفته گذشته ابوالفضل روغنی مدیرعامل شرکت هپکوی اراک که چندی پیش در گفت وگو با یکی از رسانه های خاص استان مرکزی اعلام استعفا کرده بود، مجددا اقدام به مصاحبه کرده و مطالبی را مطرح کرد که با واکنش کارگران این شرکت مواجه شد.
مدیرعامل شرکت هپکو در این مصاحبه عنوان کرده بود که «مسائل سیاسی باید از هپکو خارج شود» و «بیش از ۵ ماه است که نه اقدام مالکیتی و نه مدیریتی برای هپکو صورت نگرفته است»، «به آینده ی هپکو امیدوار هستم»، ”بنده رسما مدیرعامل هلدینگ هپکو نیستم چراکه به دلیل مسائلی، نام بنده ثبت رسمی نشده است.“، ”هپکو کارگران شریفی دارد که فقط دغدغه شغل دارند.“، ”اگر کسانی می خواهند صدای هپکو را به گوش دنیا برسانند بدانند مشکلات هپکو باید در داخل شرکت حل شود نه در رسانه ها و مطبوعات داخلی و خارجی.»
طرح این موضوعات موجب شد کارگران این شرکت در واکنشی به این سخنان عنوان کنند: روزی از شهید چمران پرسیدند تعهد بهتر است یا تخصص؟ وی در جواب می گوید: تقوا از تخصص لازم تر است، آن را می پذیرم، اما آن کس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
این کارگران عنوان می کنند: عملکرد حدود 9 ماهه تیم مدیریتی در شرکت هپکو و نتایج منبعث شده از آن در ذیل حمایت های پیدا و پنهان مسئولین استانی و کشوری و مصاحبه های خاص با روزنامه های خاص تر، آنچنان مثال زدنی و بارز است که جای هیچگونه تعریفی باقی نمی گذارد.
آنها می گویند: تولید 10 دستگاه غلتک و آوردن ۱۷۰ تن کار پروژه ای طی این مدت ، تمام خروجی مدیریت بین المللی ۹ ماهه این مدیران در شرکتی با ظرفیت تولید 3000 دستگاه و 20 هزار تن کار پروژه ساختی بوده است که عمده قطعات و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری