بهترین نقاط ایران برای دوچرخه سواری کدامند؟

پول و تجارت جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹

مقاله های مرتبط:
گردشگری در ایران فقط محدود به بازدید از سازه های تاریخی و مساجد نمی شود و بخش های هیجان انگیز دیگری در انتظار گردشگران است. تور دوچرخه سواری یکی از این موارد است که به بهترین شکل ممکن گردشگران را با مناظر دیدنی و فرهنگ بومی آشنا می کند و امکان برقراری ارتباط با مردم را به وجود می آورد. اگر به دوچرخه سواری علاقه دارید، مطمئناً با فهرستی که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد، راحت تر می توانید مسیر دوچرخه سواری خود را انتخاب کنید.
جزیره کیش
عکاس: Amirreza.tavassoli
جزیره ی کیش واقع در خلیج زیبای فارس، ۹۱ کیلومترمربع است و درنتیجه امکان گشت و گذار در آن با دوچرخه به راحتی میسر است، به خصوص که مسیرهای مخصوص دوچرخه سواری شرایط راحت تر و امن تری را برای گردشگران به وجود می آورند. باتوجه به امکان کرایه ی دوچرخه، گردشگران می توانند دوچرخه یا اسکوتر را انتخاب کنند. در طول روز هوای جزیره گرم می شود، هرچند رکاب زدن عصرگاهی در کنار سواحل با چشم اندازی از آب زلال و آبی دریا می تواند اوقات به یادماندنی برای هر گردشگری بسازد.
شما هم اگر تمایل دارید از این جزیره ی زیبا دیدن کنید، کجارو به شما کمک می کند. درواقع می توانید تور کیش را ازطریق کجارو به سادگی جستجو کنید، از میان فهرست تورهای ده ها آژانس معتبر، بهترین تورها را مشاهده و قیمت آن ها را مقایسه و در نهایت ارزان ترین تور به مقصد مورد نظرتان را انتخاب کنید.
پارک ملی لار
ترکیب هیجان، طبیعت و فرهنگ، هر علاقه مندی را به دوچرخه سواری در پارک ملی لار واقع در دامنه ی کوه دماوند ترغیب می کند. بهترین زمان برای بازدید از این منطقه ی حفاظت شده در فصل ...

سرخط اخبار