نماینده مردم خمین در مجلس گفت: آقای قالیباف! چرا ما نمایندگان نمی توانیم رئیس جمهور را حداقل به مجلس بکشانیم و سؤال کنیم؟

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس صبح امروز در صحن علنی مجلس طی تذکری به استناد ماده 22 بند 11 خطاب به هیأت رئیسه مجلس ضمن یادآوری این نکته که حفظ شأن و اقتدار مجلس باید از سوی هیأت رئیسه صورت بگیرد، اظهار داشت: دو هفته است که نماینده های مردم در حوزه های انتخابی از مردم نقد و ناسزا شنیده اند. 
وی تأکید کرد: اقتدار مجلس کجا رفته است که هیچ کس پاسخگوی وضعیت موجود نیست؛ آقای قالیباف! چرا ما نمایندگان نمی توانیم رئیس جمهور را حداقل به مجلس بکشانیم و سؤال کنیم؟
وی تأکید کرد: آقای روحانی روزی روزگاری پشت تریبون همین مجلس می گفت اگر من بخواهم ظرف دو هفته دلار به مبلغ 5 الی 7 هزار تومان برمی گردانم، اکنون دلار از مرز 30 هزار تومان گذشته است اما کسی ککش نمی گزد. 
نقدعلی با تأکید بر اینکه باید روحانی محاکمه و استیضاح شود، گفت: وقتی که مجلس اینگونه باشد معلوم است که نتیجه چه می شود. دو هفته است که ما در حوزه انتخابیه ناسزا می شنویم و آنها می گویند مجلس اقتدار ندارد، بنابراین جایگاه نمایندگان دست هیأت رئیسه مجلس است، بنابراین هیأت رئیسه باید به وظیفه اش عمل کند.
عضو کمسیون فرهنگی مجلس گفت: طرح سؤال از رئیس جمهور دو ماه است که هیأت رئیسه ارجاع شده و هیأت رئیسه آن را اعلام وصول نمی کند، بنابراین روحانی هم هر کاری دلش بخواهد انجام می دهد بنابراین معلوم است که در این مملکت قانونی نیست، از هیأت رئیسه می خواهم به بند 11 ماده 22 خودتان عمل کنید و اقتدار مجلس را از بین نبرید، چرا که مردم در حال ناامید شدن از ما هستند.
وی تأکید کرد: مخالفان مجلس یازدهم می گویند که عنوان انقلابی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار