پروژه رینگ ۲ شهری چالوس حد فاصل محله آبرنگ تا رادیو دریا به طول 5.5 کیلومتر بازگشایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، پروژه رینگ ۲ شهری چالوس حد فاصل محله آبرنگ تا رادیو دریا به طول 5.5 کیلومتر بازگشایی شد.
جعفر ردایی شهردار شهرستان چالوس در این زمینه با اشاره به کاهش بار ترافیکی اظهار کرد: کل تملک رینگ ۲۵۰ هزار متر مربع به طول ۵.۵ کیلومتر که مساحت زیادی از آن تملک شده است و همچنین این خیابان کمربندی نوشهر را با یک انحنا به کمربندی تنکابن متصل می کند.
وی این پروژه را موثرترین پروژه شهر دانست و افزود: این پروژه تاثیر زیادی در کاهش بار ترافیک شهر و توسعه محلات دارد که هر شهردار بعد از این دوره تا تکمیل شدن آن باید پیگیر باشد.
شهردار چالوس از شهروندان جهت همکاری تشکر کرد و گفت: سخت ترین کار شهرداری تملکات است که در این حد فاصل ۲۰ توافق انجام شد که شهروندان چالوس جهت عمران و آبادی نهایت همکاری را با شهرداری دارند.
ردایی بیان کرد: ۲هزار و ۷۰۰ متر از زمین های دانشگاه مالک اشتر که یک دانشگاه نظامی بوده، در این طرح وجود داشت که طی سلسله مراتب با موافقت مقام معظم رهبری به مبلغ حدود ۷ میلیارد تومان تملک شد.
وی تصریح کرد: مشکلات شهر چالوس زیاد بوده که با تلاش اعضای شورا و مسوولان شهرستانی در یک سال آینده شاهد برنامه های بسیاری خواهیم بود و همچنین باید تابع برنامه های بلند مدت باشیم که حتی با تغییر افراد کارها به اتمام برسند و فرآیندها بهینه شوند. 
شهردار چالوس خاطرنشان کرد: اقدامات خوب ادوار گذشته را استمرار خواهیم داد و از اشتباهات آنان درس می گیریم.
*شهر خوب ساختنی است؛ نه یافتنی 
مسعود یعقوبی در حاشیه این بازگشایی خطاب به شهروندان، اظهار کرد: شهر خوب را یک شهروند خوب می سازد، امروز اگر در شهر ما توسعه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار