پای خدا و پیغمبر را وسط نکشید آقای نماینده

توئیت بی ربط عنابستانی درباره ماجرای سیلی زدن به سرباز: وظیفه خداست که دفاع کنه!

لوگوی عصر ایران عصر ایران . دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱:۱۵
مگه نشنیدید که قرآن میگه «ان الله یدافع عن الذین آمنوا»‏ یعنی یه وظیفه برای منه که ایمان آوردنه، یکی هم برای خدا که دفاع کردنه!

علی اصغر عنابستانی که نام او با ماجرای سیلی زدن به صورت سرباز راهور سر زبان ها افتاده بود، در توییتی به این ماجرا واکنش نشان داد.
به گزارش عصر ایران، علی اصغر عنابستانی در صفحه رسمی توییتر خود نوشت:«بهش می گفتند؛ دیکتاتور، مرفه، پولدار! دوستانش گفته بودن چرا جواب نمی دی؟ تاکی سکوت؟ می گفت: مگه نشنیدید که قرآن میگه «ان الله یدافع عن الذین آمنوا»‏ یعنی یه وظیفه برای منه که ایمان آوردنه، یکی هم برای خدا که دفاع کردنه! ‏دعا کن وظیفه خودمو خوب انجام بدم، اون کارش رو خوب بلده! شهید بهشتی. » 
وی که دیروز گفته بود نه تنها به صورت سرباز سیلی نزده بلکه این سرباز بوده که توهین کرده است، امروز وعده داده بود بیانیه ای در این باره صادر کند ولی به این توئیت نامرتبط بسنده کرد!
این نماینده مجلس توضیح نداد که زدن سیلی به صورت یک سرباز ، چه ربطی به آیه قرآن و سخن شهید بهشتی دارد؟! آیا این کار، بخشی از ایمانی است که در این آیه بدان اشاره شده؟ و آیا خداوند باید از این کار دفاع کند؟!
باید خطاب به این نماینده مجلس گفت: اگر سیلی نزدی، محکم بایست و بگو نزدم. اگر هم زدی، خطایت را بپذیر. این آسمان و ریسمان بافتن ها به هم دیگر چیست؟!
انتظار افکار عمومی این است که چنانچه سیلی زدن این نماینده رسماً ثابت شود، وی علاوه بر این جرم، به اتهام دروغ گفتن نیز محاکمه شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
عکس| پس از فاجعه
عکس| پس از فاجعه
لوگوی تین نیوز تین نیوز .