شاتل موبایل از بسته های مبتنی بر موقعیت «شاتل موبایل پلاس» رونمایی کرد

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه از راه اندازی خدمتی نوآورانه و مقرون به صرفه با نام «شاتل موبایل پلاس» خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه کشور با تکیه بر ارزش های سازمانی خود از جمله «پاسخگویی به نیازهای مشترکین» و در کنار ارائه راهکارهای منحصر به فردی نظیر سرویس انتقال مانده بسته ی اینترنت به دوره بعد، تعرفه ویژه مصرف آزاد و عرضه تنها تجربه ی حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار، برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و راه اندازی خدمت نوین "شاتل موبایل پلاس" کرد.
بر اساس این گزارش، خدمات شاتل موبایل پلاس در صدها شهر و برخی مناطق روستایی و جاده های اصلی و فرعی کشور عرضه می شود و کلیه مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل می توانند در نخستین فاز این طرح از بسته های اینترنت مبتنی بر موقعیت و مقرون به صرفه تر شاتل موبایل پلاس استفاده کنند.
گفتنی است، در این فاز بسته های شاتل موبایل پلاس به صورت بسته های هدیه و بدون هیچ گونه هزینه مضاعفی به همراه برخی از بسته های افزایشی شاتل موبایل به تمامی مشترکین عرضه می شود. به این ترتیب که مشترکین به محض حضور در مناطق تحت پوشش خدمات «شاتل موبایل پلاس» علامت مشخصه «+» را در ادامه نام شبکه ی Shatel Mobile روی گوشی خود مشاهده می کنند و در تمامی لحظاتی که عبارت «+Shatel Mobile» به عنوان نام سرویس دهنده خدمات از سوی شبکه ی شاتل روی گوشی مشترک مشاهده شود، امکان استفاده از این خدمات برای وی مهیا است.
لازم به ذکر است مشترکین با مراجعه به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir می توانند آخرین نقشه ی مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس و بسته های آن را ...

[ مشاهده متن کامل شاتل موبایل از بسته های مبتنی بر موقعیت «شاتل موبایل پلاس» رونمایی کرد ایلنا ]