ایرنا نوشت: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به حضور و نقش حزب موتلفه اسلامی در فرایند شکل گیری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: براساس مصوبه شورای مرکزی، حزب موتلفه اسلامی از فهرست ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حمایت می کند.

«اسدالله بادامچیان» روز یکشنبه در نشست دبیران حزب با تأکید بر اهمیت وحدت و همگرایی نیروهای انقلاب اظهار داشت: فهرست در تهران ۳۰ نفر را می خواهد و در کلانشهرها نیز بین ۵ تا ۶ نفر و در حوزه های تک نفره، یک نفر را طلب می کند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: هرکس از فهرست ائتلاف جا بماند به هرحال گله مند می شود؛ اما این گله نباید به وحدت و همگرایی اصولگرایان آسیب بزند و ما باید به این مهم فکر کنیم که رقابت میان نیروهای انقلاب منجر به نتیجه ای نشود که دشمنان انقلاب را شاد کند.
بادامچیان با اشاره به روند شکل گیری ائتلاف بیان کرد: بیش از یکسال است جمعی از چهره های سیاسی و مذهبی و احزاب و گروه های اصولگرا و جوانان انقلابی، زیر یک سقف گفت وگو برای همگرایی و اتحاد و ائتلاف نیروهای انقلاب، باهم تبادل نظر می کنند و ما نیز به حکم مصوبه شورای مرکزی حزب در این گفت وگوها به طور صادقانه حضور یافتیم و دیدگاه های خود را مطرح کردیم.
وی اضافه کرد: نتیجه این گفت وگوها اکنون به صورت فهرست ائتلاف منتشر شده و احتمال دارد این فهرست دیدگاه های ما را تأمین نکند، اما به هرحال در یک کار جمعی، باید به نتیجه کار احترام گذاشت.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پاسخ به این پرسش که بالاخره در این انتخابات، رفیق کیست و رقیب کدام است، گفت: جریان اصلاح طلب که عامل اصلی همه مشکلات کشور و ملت است، در این دوره علی رغم تهاجمات علیه شورای نگهبان و حملات به نظارت استصوابی که در قانون اساسی دارای جایگاهی است، در این انتخابات ورود کرده است.
بادامچیان خاطرنشان کرد: هرچند قبلاً با مظلوم نمایی می گفت فهرست نمی دهد، اما حالا با فهرست کامل و با تمام قدرت به صحنه آمده است. ما ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار