شیخ دیاباته مهاجم استقلال که به تازگی به ایران برگشته، مشکل مسکن دارد و در هتل مستقر شده است.

خبرورزشی: شیخ دیاباته مهاجم استقلال که به تازگی به ایران برگشته، مشکل مسکن دارد و در هتل مستقر شده است.
به نظر می رسد گاهی اوقات اتفاقاتی در فوتبال ایران رخ می دهد که به معنای واقعی کلمه منحصر به فرد است و در فوتبال کمتر کشوری شاهد وقوع چنین وقایعی هستیم. یکی از این موارد طی روزهای اخیر رخ داده و انصافاً اگر بازیکنی که چنین برخوردی با او شد، حرفه ای نبود، شاید الان یک جنجال جدید به راه می افتاد.
فصل گذشته رقابت های لیگ برتر تابستان امسال تمام شد و پس از پایان مسابقات، شیخ دیاباته برای دیدن خانواده اش چند روز از باشگاه استقلال مرخصی گرفت. شیخ به فرانسه پرواز کرد و در همان مقطع فرهاد مجیدی نیز جای خودش را به مجید نامجومطلق داد. طبق توافقات صورت گرفته قرار شد مهاجم خارجی استقلال خودش را در دوحه به نامجومطلق معرفی کند و همین کار را هم کرد غافل از آنکه اتفاقات دیگری در تهران رخ داد.
پس دادن آپارتمان
هنگامی که شیخ دیاباته در ایران نبود، باشگاه استقلال آپارتمانی که برای این بازیکن اجاره کرده بود را پس داد! حتی زمزمه هایی مطرح است مبنی بر اینکه اجاره بهای برخی از منازلی که باشگاه استقلال برای بازیکنان خارجی و شهرستانی خودش تهیه کرده بود، سر موعد مقرر پرداخت نمی شد و این مسئله به گوش همراهان کاروان استقلال در قطر هم رسیده بود. از طرف دیگر، برخی افراد که حالا دیگر سمتی در استقلال ندارند، اواخر شهریور معتقد بودند دیاباته دیگر قراردادش را با استقلال تمدید نخواهد کرد به همین خاطر دلیل ندارد بی خودی برایش آپارتمان نگه دارند و اجاره آن را پرداخت کنند به همین خاطر منزل این بازیکن پس داده شد!
اقامت در هتل
بر خلاف تصور آن افراد، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار