به گزارش پایگاه خبری« عصر اعتبار »، معمولا برای بسیاری از افراد پیش آمده است که برای یک کار همچون خرید ماشین؛کالاو... به دنبال دریافت وام باشند و به شعب بانک ها مراجعه کنند. این مراجعه اگر به دریافت وام ختم شود به طور حتم وام گیرنده تا دریافت وام باید چند باری به شعبه مراجعه داشته باشد. حال این مراجعه علاوه بر صرف زمان و هزینه؛ سختی های خاص خود را به دنبال دارد.
اما بانک قرض الحسنه رسالت که این روزها سکاندار بانکداری دیجیتال در کشور شده است این فرایند را به مراتب تسهیل و درخواست وام را غیرحضوری کرده است. پیشنهاد این بانک بهره مندی از خدمات بانکی در بستر اینترنت است. دراینجا می خواهیم مروری به مراحل درخواست تا دریافت تسهیلات غیرحضوری در این بانک داشته باشیم.
نحوه درخواست تسهیلات غیرحضوری
مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت در هرساعتی از شبانه روز می توانند به سایت بانک مراجعه و برروی گزینه پیشخوان رسالت کلیک کنند.
با انتخاب پیشخوان و ورود کدملی و شماره همراه ثبت شده در سیستم بانک؛ کد ورود برای مشتری ارسال می شود.
در پیشخوان رسالت گزینه تسهیلات با دو منوی معرفی وام و پرداخت خودکار تسهیلات تعریف شده که مشتری باید گزینه معرفی وام را انتخاب کند.
با انتخاب منوی معرفی وام؛ پنجره ای با مشخصات مشتری باز شده که وام گیرنده با ثبت شماره حساب؛ مبلغ وام(امتیاز از گردش حساب مشتری حاصل می شود)؛ مدت بازپرداخت و تایید قوانین تسهیلات؛ درخواست خود را امضا می کند.
تسهیل در تضامین با به کارگیری سامانه اعتبارسنجی مرآت
نکته قابل توجه برای دریافت وام از بانک قرض الحسنه رسالت جایگزینی سرمایه اجتماعی به جای اسناد ضمانتی است.
این بانک که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار