دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تفکر انتقام سخت که از مدرن ترین پایگاه نظامی شروع شد تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، محسن رضایی عصر امروز در مراسم رژه خودرویی اهواز اظهار کرد: طی ۲۰۰ سال گذشته که اروپا و غرب، ابتدا فرانسه سپس انگلیس و بعد آمریکا وارد سرزمین های مقدس اسلامی شدند و با استعمار قدیم، جدید و فرا استعمار مناطقی را تسخیر کردند و به غارت منابع طبیعی، انسان کشی و لشکرکشی پرداختند، دو رویداد بزرگ انقلاب اسلامی ایران و انقلاب دفاعی دفاع مقدس ریل سیاست های منطقه را تغییر داد.
وی ضمن بیان آنکه دفاع مقدس یکی از بزرگ ترین رویدادهای تاریخی ملت ایران طی چند قرن اخیر است، افزود: کانون تحولات منطقه کشور ایران و جوانان برومند آن بوده که طی کمتر از ۱۵ سال دو حادثه مهم را به وجود آوردند و با ابتکارات و اندیشه های نو راه جدیدی را در سیاست و زندگی برای جهان اسلام و ایران اسلامی رقم زدند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دفاع مقدس برگ زرین و فراموش نشدنی است که ملت ایران اقتدار خود را با آن دوباره به دست آورد و نظام جمهوری و استقلال را تثبیت نمود.
رضایی عنوان کرد: دشمنان در همان روزهای نخست جنگ تحمیلی وارد پنج استان مرزی خوزستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی شدند و بیش از دو و نیم میلیون نفر از جمعیت ۳۰ میلیونی ملت ایران را آواره کردند که با این اقدام همگان تصور می کردند برای تنبیه انقلاب، ایران دیگر روی پا نخواهد ایستاد.
وی تصریح کرد: دشمنان با این اقدام می خواستند راه خیزش دیگر ملت ها را ببندند و در ذهن خود می پنداشتند که جمهوری اسلامی یا باید با آمریکا همراه شود یا ساقط شود که علاوه بر این که هیچکدام از این افکار شوم به واقعیت نپیوست بلکه اقتداری عظیم برای ایران در منطقه به وجود آمد.
رضایی ادامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار