رئیس ستاد نیروهای مسلح در پیامی از رشادتهای رزمندگان و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس استان مرکزی تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اراک ؛ رئیس ستاد نیروهای مسلح در پیامی از رشادتهای رزمندگان و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس استان مرکزی تقدیر کرد.
پیام سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس محترم ستاد کل نیروهای مسلح به شرکت کنندگان در گردهمایی پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس استان مرکزی_ ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۹ به شرح زیر است.
بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند منان را سپاس که در فضای گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی ، در آستانه سالروز آغاز جنگ تحمیلی استکبار جهانی و چهل سالگی دفاع مقدس، دل های پاک و قلب های مالامال از عشق به آرمان امام راحل (ره) و حرکت های خودجوش برآمده از نور ایمان ، شوق و اشتیاق سرشار از معنویت ، یاد و نام بلند آوازه و نورانی شهیدان گرانقدر را تکریم می دارند و عظمت جایگاه آنان را در یادها ماندگار می سازند.
درود الهی بر شما همراهان و رهروان قافله سرافراز شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم ،پیشکسوتان حماسه ساز استان مرکزی در لشکر علی بن ابیطالب (ع)،لشکر ۷۱ حضرت روح الله و لشکر مهندسی رزمی ۴۲ قدر که پس از سال ها مجاهدت و خدمت صادقانه و فداکارانه، همچنان در زمره وارثان رسالت و حاملان امانت شهیدان هستید و به مصداق " فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر" با ایمان راسخ ، بصیرت نافذ و ذخیره معنوی برگرفته از انس با شهدا ؛در میدان ها و عرصه های گوناگون انقلاب اسلامی متعهد و عامل به ادامه خط سرخ شهادت هستید .
بی شک در شرایط خطیر و پر مسئولیت کنونی که شما پیشکسوتان جهاد و شهادت و پرچمداران مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در صف قدم دفاع از آرمان های انقلاب ، پیشبرد اهداف نظام و سنگرهای خدمت به مردم می درخشید، سرمایه عظیم و سد مستحکم در ...

سرخط اخبار