مسئول موکب خاتم الانبیاء (ص) رفسنجان گفت: به دلیل شرایط کرونا و عدم امکان خدمت رسانی به زائران اربعین در کربلا این بار مردم نیکوکار رفسنجان به شیوه دیگری یاری گر موکب شدند و کمک های هر ساله خود را به امر مهم «آزادی زندانیان جرائم غیرعمد» اختصاص دادند تا به برکت عشق به امام حسین (ع) شاهد احرار حسینی باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، علی میربابایی درباره اجرای طرح «نذر آزادی زندانیان» اظهار داشت: هرساله خیران و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) با اهدای نذورات و کمک های خود، موجبات گستردن سفره اطعام، برپایی مکان اسکان، درمان بیماران و خدمت رسانی به زائران اربعین ی حسینی را در نجف اشرف و کربلای معلی فراهم می کردند تا خادمان موکب خاتم الانبیاء (ص) به نیابت از همشهریان خویش، از دل و جان به زائران اربعین حسینی خدمت کنند.
مسئول موکب خاتم الانبیاء (ص) شهرستان رفسنجان بیان داشت: به دلیل شرایط کرونا و عدم امکان خدمت رسانی به زائران اربعین در سال جاری امسال با توجه به سلب این توفیق، این بار مردم نیکوکار رفسنجان به شیوه دیگری یاری گر موکب شدند و کمک های هر ساله خود را به امر مهم «آزادی زندانیان جرائم غیرعمد» اختصاص دادند تا به برکت عشق به امام حسین (ع) شاهد احرار حسینی باشیم.
 وی تصریح کرد: طرح «نذر آزادی زندانیان» با همیاری قابل تقدیر و همه جانبه امام جمعه، فرماندار، رییس دادگستری، دادستان، شهردار، فرمانده سپاه، رییس اداره اوقاف و امور خیریه، رییس زندان، رییس ستاد دیه شهرستان و با همکاری مجدانه مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان آغاز شد.
مسئول موکب خاتم الانبیاء (ص) با بیان اینکه با آغاز این طرح مبالغ پربرکتی از طرف مردم به حساب موکب واریز شد، گفت: در این پویش هر کس به هر نحوی که توانست مشارکت کرد. اولین واریزی، هزینه برگزاری کلاس های شیرینی پزی آنلاین یکی از کارگاه های رفسنجان بود و کمترین مبلغ واریزی ۵ هزار تومان و چندین مورد ۱۰هزار تومانی جزو مشارکت های ارزشمند و پربرکت مردم بود. برخی از خیران هم که ترجیح می دهند گمنام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار