حضور در انتخابات، ارجح تر از آبروی والیبال

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲
استعفای سرپرست فدراسیون والیبال در جریان رقابت های قهرمانی آسیا می تواند به وجه و آبروی بین المللی والیبال ایران آسیب جدی وارد کند.

به گزارش مشرق ، از مهلت قانونی سرپرستی افشین داوری در فدراسیون والیبال بیش از 100 روز می گذرد، اما او همچنان به عنوان سرپرست به کار خود ادامه می دهد. قرار بود ثبت نام از کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال در تیرماه برگزار شود، اما این داستان به تعویق افتاد. در همان زمان و وقتی که حدود یک ماه به شروع مسابقات تیم ملی بزرگسالان و نوجوانان باقی مانده بود در اظهارنظری عجیب اعلام شد که علت تعویق انتخابات، به هم نخوردن آرامش تیم ملی بزرگسالان در آستانه انتخابی المپیک و تیم نوجوانان در آستانه مسابقات قهرمانی جهان است.
بیشتر بخوانید:
افشین داوری سرپرست غیرقانونی فدراسیون والیبال در صحبت های خود اعلام کرده بود که اگر بخواهد در انتخابات حضور پیدا کند، باید استعفا دهد و به نظر می رسد همین روزها باید شاهد استعفا و ثبت نام داوری باشیم. با توجه به فرصت باقی مانده تا پایان زمان ثبت نام از نامزدهای شرکت در انتخابات، احتمال دارد که داوری شنبه استعفای خود را به وزارت ورزش و جوانان تقدیم کند و سپس در روز یکشنبه ثبت نام خود را انجام دهد، اما موضوع مهم در این بین تصمیم نابهنگام داوری است. 
این اقدام احتمالی داوری همزمان خواهد شد با دیدار حساس تیم ملی والیبال ایران با تیم های قطر یا استرالیا در جریان رقابت های قهرمانی آسیا که به میزبانی تهران درحال برگزاری است. استعفای سرپرست فدراسیون والیبال در جریان رقابت های قهرمانی آسیا می تواند به وجه و آبروی بین المللی والیبال ایران آسیب جدی وارد کند. اگر داوری تصمیم دارد در انتخابات فدراسیون حضور پیدا کند بهتر بود پیش تر از سمت خود استعفا می کرد تا وزارت ورزش زمان انتخاب جایگزین برای وی داشته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار