پشیمانی امارات از لغو صدور روادید برای سفر صهیونیست‌ها به دبی!

«اسرائیلی وقیح» آبروی نداشته تل‌آویو را بر باد داد

لوگوی راسخون راسخون . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۶:۵۴

«راوی اولیئل» نیز در مقاله ای با عنوان «ساکنان دبی! اسرائیلی های وقیح در راهند» منتشر کرد و نوشت که خود به عنوان یک «یهودی» احساس مثبتی درباره سفر صهیونیست ها به دبی ندارد و اماراتی ها به زودی آنان را خواهند شناخت. طولی نکشید که ویدئویی از دزدی صهیونیست ها از هتل ها در دبی و سلفی گرفتن در جوار مراکز دولتی و مهم در فضای مجازی منتشر شد.
رفتار های گردشگران صهیونیست در امارات از دزدی و قاچاق گرفته تا بی بند و باری اخلاقی موجب شد تا ابوظبی از تصمیم خود برای لغو صدور روادید صرف نظر کند.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، اصطلاح «اسرائیلی وقیح» به دلیل رفتار های زشت و پست گردشگران صهیونیست در کشور های مختلف جهان در اراضی اشغالی رایج شده است و اخیرا صهیونیست ها دامن زدن به بسیاری از مشکلات در امارات مانند دزدی ها و رفتار های ناشایست اخلاقی را به حدی رساندند که حتی باعث خجالت مقامات صهیونیستی شده است. تنها چند ماه پس از امضای توافق نامه عادی سازی میان امارات و رژیم صهیونیستی، تصمیم گرفته شد که گردشگران از هر دو طرف اجازه بازدید بدون نیاز به اخذ روادید قبلی داشته باشند، اما امارات متحده عربی ناگهان تصمیم به لغو این تصمیم گرفت و اجازه ورود صهیونیست ها به کشور خود بدون روادید را تا اوایل ماه میلادی ژوئیه (تیر 1400) به تعویق انداخت.
امارات می گوید دلیل این کار و لغو معافیت صهیونیست ها از اخذ ویزای ورود به ابوظبی به دلیل گسترش ویروس کرونا در این کشور و در خود اراضی اشغالی است، اما این تصمیم با توجه به نارضایتی شدید در امارات به دنبال رفتار های گردشگران صهیونیست است که از زمان اعلام عادی سازی روابط به ابوظبی آمده اند و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار