معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر از راه اندازی باشگاه مهارت و اشتغال در این دانشگاه خبرداد و گفت: در این باشگاه دوره های مهارت افزایی تکمیلی برای دانشجویان و دانش آموختگان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، آقای دکتر حسین حسینی تودشکی با اشاره به برگزاری فرصت مطالعاتی خارجی کوتاه مدت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این برنامه از دو سال گذشته آغاز شده و در تابستان اجرا می شود.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: سال ۹۶ تعداد ۲۰ نفر، سال ۹۷ تعداد ۱۸ نفر به این فرصت مطالعاتی اعزام شده اند که امسال نیز ۱۵ نفر برای شرکت در این فرصت مطالعاتی انتخاب شده اند.
آقای دکتر حسینی تودشکی گفت: برنامه ریزی های لازم برای اجرای این فرصت مطالعاتی انجام شده است، اما برای اجرای آن باید دید که وضعیت بیماری کرونا چگونه خواهد بود.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر تأکید کرد: برنامه دیگر دانشگاه اخذ ایندکس های بین المللی برای ژونال های دانشگاه است چراکه با اجرای این برنامه اعتبار بین المللی دانشگاه رشد خواهد یافت.
 * برنامه ریزی برای تقویت پروژه های صنعتی دانشگاه
آقای دکتر حسینی تودشکی با اشاره به افزایش و تقویت پروژه های صنعتی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پارسال دو طرح صنعتی کلان که دارای رقم قرار داد بالایی بودند در دانشگاه برنامه ریزی شد که هم اکنون به مرحله عقد قرارداد رسیده اند.
وی با بیان اینکه حوزه های «آب و محیط زیست، انرژی، سلامت و ایمنی، تحقیقات همگرا، و فناوری اطلاعات و هوشمند سازی» حوزه های دارای اولویت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر بشمار می روند، افزود: برنامه داریم فعالیت های پژوهش و فناوری دانشگاه را در این حوزه ها از طریق حمایت های ویژه و ایجاد زیرساخت های جدید تقویت نماییم.
آقای دکتر حسینی تودشکی عنوان کرد: دانشگاه این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری