افتخارآفرینی دانشجویان پیام‌نور چهارمحال‌و‌بختیاری در جشنواره ملی قرآن و عترت

لوگوی ایکنا ایکنا . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۳:۲
رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری گفت: در اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور، دو نفر از دانشجویان این دانشگاه در چهارمحال و بختیاری موفق به کسب مقام سوم شدند.

علیرضا آبرود، رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری در گفت وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، از افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه پیام نور استان خبر داد و اظهار کرد: دانشگاه پیام نور استان در بیست و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت که به میزبانی دانشگاه پیام نور یزد و با حضور ۳۱ استان برگزار شد، دو مقام با کسب رتبه سوم در این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
وی با بیان اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا این دوره از مسابقات به صورت الکترونیکی برگزار شد، گفت: خوشبختانه دانشجویان قرآنی دانشگاه پیام نور استان در این دوره از مسابقات خوش درخشیدند و این مقام های ارزنده قرآنی از سوی دانشجویان نشانگر توجه و اهتمام مسئولان دانشگاه پیام نور استان به فعالیت های قرآنی دانشجویان است.
آبرود افزود: مریم قاسمی کرانی در بخش آوایی(حفظ 20جزء) و غلامرضا مالکی فارسانی در بخش پژوهشی رشته مقاله نویسی موفق به کسب مقام سوم بیست و چهارمین جشنواره کشوری قرآن و عترت شدند.
گفتنی است، این جشنواره با هدف اعتلای دانش و ایمان، تقویت اخلاق و بصیرت دینی دانشجویان برگزار شد و با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور کشور به کار خود پایان داد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار