سارق گروگانگیر در چنگال قانون +فیلم

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۴۳
سارق مسلحی که در تعقیب و گریز با پلیس اهواز ، اقدام به گروگانگیری کرده بود ، پیش از هر اقدامی به دام ماموران انتظامی افتاد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، فرمانده انتظامی اهواز گفت : عوامل گشت ۱۱۰ اهواز ، در حین گشت زنی به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک شدند که در تعقیب و گریز ، سارقان مسلح اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرده و با شدت گرفتن تیراندازی از سوی دو طرف ، سارقان با رها کردن موتور سیکلت از پشت بام یک منزل مسکونی متواری شده و یکی از آن ها با پریدن به داخل منزل ، با چاقو و کلت کمری اقدام به گروگانگیری مادر خانواده نمود.
سرهنگ محسن دالوند افزود: بلافاصله پس از محاصره گروگانگیر توسط ماموران ، یکی از ماموران با گروگانگیر درگیرشد و با به کارگیری سلاح، سارق را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار داده و  گروگان  را آزاد کرد. بیشتر بخوانید :  جلوگیری از خروج محموله سوخت قاچاق در بندر ماهشهر
  به گفته دالوند؛ پس از دستگیری سارق گروگانگیر، یک قبضه کلت کمری ، یک قبضه چاقوی سلاخی ، مقادیری چک در وجه حامل و موتورسیکلتی که دارای سابقه سرقت در شهر اهواز بوده است ضبط شد و متهم گروگانگیر پس از ارجاع به بیمارستان تحویل پلیس آگاهی شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار