۹۰۰ کلاس درس در خراسان رضوی با بخاری نفتی گرم می‌شود

لوگوی فارس نیوز فارس نیوز . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۲۱:۳
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی از وجود ۱۰۹ کلاس درس کانکسی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ٩٠٠ کلاس درس از بخاری نفتی استفاده می کنند که تا پایان سال تلاش می کنیم این کلاس ها نیز استانداردسازی شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، عصر امروز بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور و در ارتباط ویدئوکنفرانسی با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش وپرورش برگزار شد.
ابوالقاسم بابایی در این مراسم گفت: در حال حاضر ٩٠٠ کلاس درس از بخاری نفتی استفاده می کنند که تا پایان سال تلاش می کنیم این کلاس ها نیز استانداردسازی شوند.
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی از وجود ١٠٩ کلاس درس کانکسی در این استان خبر داد و اظهار کرد: این وضعیت زیبنده این دیار نیست و تلاش می شود با مشارکت خیران این کلاس های کانکسی جمع آوری شوند.
وی اضافه کرد: در سال جاری، خیران با انعقاد بیش از ٢٥٠ تفاهم نامه با اعتبار بیش از ٢٥٠ میلیارد تومان حضور ارزشمندی در امر مدرسه سازی خراسان رضوی داشته اند و در همین راستا، ٣٣٦ پروژه مدرسه سازی در مهرماه امسال بهره برداری شد که ١٣٥ پروژه به صورت مردمی و با مشارکت خیران احداث شده بود.
بابایی با بیان اینکه ۴ هزار خیر حقیقی و حقوقی مدرسه ساز در خراسان رضوی فعالیت می کنند، عنوان کرد: همچنان نیازمند حضور خیران برای تکمیل پروژه ها هستیم.
مدیرکل آموزش و پروش خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: در تولید فضای استاندارد و با کیفیت با حضور خیران پیشرفت خوبی داریم و امسال به همت خیران و اداره کل نوسازی مدارس یک هزار و ٧٠٠ کلاس درس به بهره برداری رسید که در این حوزه در کشور رتبه اول را دارا هستیم.
قاسمعلی خدابنده با بیان اینکه خراسان رضوی به همت خیران در ساخت و ساز مدارس پیشتاز است، افزود: یک میلیون و ٣٣١ هزار دانش آموز در خراسان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار