یزدان پناه گفت: با بیان اینکه شایسته است سمن های جوانان در برنامه های خود برای مشارکت حداکثری به ویژه قشر جوان در انتخابات پیش رو اطلاع رسانی نمایند افزود: با توجه به ماهیت غیرسیاسی بودن سمن ها به هیچ عنوان برنامه ها و مراسمات سمن های جوانان در راستای تبلیغات از حزب یا کاندیدا قرار نخواهد گرفت.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ علی یزدان پناه احمدآبادی، بازرس مجمع ملی سازمان های مردم نهاد کشور با بیان اینکه پس از اتمام ثبت نام کاندیدای یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی وارد فضای تبلیغاتی نامزدها می شویم، گفت: مجامع استانی و مدیران سازمان های مردم نهاد جوانان کشور ناخواسته وارد برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات مجلس نشوند.
بازرس مجمع ملی سمن های جوانان کشور با بیان اینکه شایسته است است سمن های جوانان در برنامه های خود برای مشارکت حداکثری بویژه قشر جوان در انتخابات پیش رو اطلاع رسانی نمایند افزود: با توجه به ماهیت غیرسیاسی سمن ها به هیچ عنوان برنامه ها و مراسمات سمن های جوانان در راستای تبلیغات از حزب یا کاندیدا قرار نخواهد گرفت. 
یزدان پناه با اشاره به اینکه رویکرد هیات رئیسه مجمع ملی و معاونت امور جوانان بر حذف از فضای فعالیت اجتماعی جوانان نیست، گفت: به جهت صیانت از حقوق سمن ها مبنی بر غیرسیاسی بودن آنها با مختلفین برخورد خواهد شد.
عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان با اعلام اینکه اعضای مجامع و مدیران سمن ها می توانند به طور شخصی فعالیت انتخاباتی داشته باشند گفت: بر اساس ماده ۴۱ و ۴۲ آئین نامه اجرایی قوانین انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام حمایت از کاندیدا بدون ذکر عنوان مسئولیتی بلامانع است.
او در پایان با اشاره به تشکیل هیات نظارت و بررسی در مجمع ملی، خاطرنشان کرد: همگان می توانند شکایات و مستندات خود را مبنی بر تخلفات سمن های حوزه جوانان به دبیرخانه هیات رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان مستقر در ساختمان شماره ۲ وزارت ورزش و جوانان ارسال کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار