مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تایباد گفت: آمار مبتلایان به کرونا ویروس مثبت در به هفت نفر رسید.

- اخبار استانها -
حیدر احسانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در تایباد از مثبت شدن نتیجه آزمایش یک بیمار جدید در بیمارستان خاتم الانبیاء تایباد خبر داد. 
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونا ویروس تایباد گفت: تا ظهر 6 فروردین 1399 کل موارد مشکوک منجر به بستری از ابتدا تاکنون 20 نفر بوده و تعداد کل موارد مثبت از ابتدا تاکنون 7 نفر و تعداد فوتی های کرونا خوشبختانه صفر بوده است.
وی گفت: خوشبختانه 17 نفر از بیماران با بهبودی و دستور رعایت قرنطینه در منزل با نظارت پرسنل بهداشت و درمان ترخیص شده اند.
نگاه ویژه شورای شهر گناباد به کادر درمانی
شیما یوسف پور؛ عضو شورای شهر گناباد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در گناباد از نگاه ویژه شورای شهر گناباد به کادر درمانی خبر داد و اظهار داشت: شورای شهر همیشه نگاه ویژه ای به کادر درمانی داشته و سال گذشته بود که بلواری را به نام این عزیزان نامگذاری کردیم.
وی ادامه داد: همانطور که می دانید امروز کادر درمانی ما در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا می باشند و به معنای واقعی از جان خود مایه می گذرند تا کرونا را شکست دهیم و در این راه تاکنون بیش از 20 شهید داده اند که این جایگاه پرستاران را به ما نشان می دهد.
گزارش|آیا گرمای سشوار ویروس کرونا را از بین می برد؟ / چرا گرفتن سشوار در ناحیه بینی خطرناک است؟
بهبودی حال 58 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان بوشهر
ابتلای 10 پزشک و پرستار ایلام به ویروس کرونا
عضو شورای شهر گناباد خاطرنشان کرد: همانطور که شاهد بودید مقام معظم رهبری در چندین پیام از تلاش های این عزیزان تقدیر کردند و به تبع آن افراد و دستگاه های مختلف نیز این اقدام را انجام ...

سرخط اخبار