استقبال گسترده مردم از نمایشگاه کتب و نرم افزارهای علوم قرآنی در چهارمحال و بختیاری

شبستان چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: باگذشت سه روز از افتتاحیه نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی در استان شاهد استقبال گسترده مردم روزه دار از این نمایشگاه هستیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، جواد کارگران شب گذشته (۲۴ اردیبهشت) در نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی که در فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد برپا شده است گفت: هرساله به برکت فرارسیدن ماه مبارک رمضان مردم استان برای برپایی نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی لحظه شماری می کنند و امروز بعد از گذشت تنها سه روز از افتتاحیه، با استقبال گسترده مردم روزه دار استان مواجه هستیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به روز بودن محصولات قرآنی، دسترسی آسان به محل نمایشگاه و برپایی غرفه های متعدد و مختلف دیگر در نمایشگاه علوم قرآنی، از جمله موارد استقبال گسترده مردم از نمایشگاه محصولات علوم قرآنی شده است.
وی در ادامه یادآور شد: تخفیف ۵۰ درصدی برای خرید محصولات قرآنی را از دیگر موارد استقبال گسترده مردم از نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی در استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد.
کارگران ابراز کرد: در نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی ناشران و موسسه های قرآنی استان چهارمحال و بختیاری آخرین محصولات فرهنگی و مذهبی خود را در کنار کتب قرآنی کودک و نوجوان و نرم افزارهای علوم دینی عرضه کرده اند.
این مقام مسئول به برنامه های جنبی نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی اشاره کرد و گفت: برگزاری نشست های علمی و تخصصی، مشاوره دینی، برپایی نمایشگاه آثار تجسمی، کتابت قرآن کریم، طب اسلامی و غرفه حجاب و عفاف از بخش های جنبی این نمایشگاه به شمار می رود.
خاطرنشان می شود: نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۲ شب از این ...