پس از انتخاب ابراهیم شکوری به سمت معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس ، دبیرکل AFC در پیامی این پست جدید را به دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ایران تبریک گفت و از حمایت این نهاد فوتبال آسیا از او و سرخ های ایران خبر داد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
پس از انتخابابراهیم شکوریبه سمت معاون اجرایی باشگاهپرسپولیس، دبیرکلAFCدر پیامی این پست جدید را به دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ایران تبریک گفت و از حمایت این نهاد فوتبال آسیا از او و سرخ های ایران خبر داد.
دبیرکل AFC با ارسال پیامی به ابراهیم شکوری انتصاب وی به عنوان معاون اجراییباشگاه پرسپولیسرا تبریک گفت و برای او در این سمت آرزوی موفقیت کرد. در این پیام آمده است:
ابراهیم عزیز؛
پیش از هر چیز انتصاب شما را به عنوان معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس تبریک میگوییم. انتصاب شما به این سمت در باشگاه پرسپولیس، نشان از توانایی، تلاش فراوان و تعهد شما در فوتبال دارد. معتقدم تجربه شما به عنوان دبیرکل سابق فدراسیون و عضو کنونی کمیته اعضای AFC، قطعا در راه کسب دستاوردهای بیشتر در سمت جدیدتان به شما کمک خواهد کرد.
مدیریت AFCبهترین آرزوها را برای شما داشته و هیچ شکی ندارد که در مسئولیت جدیدی که به شما محول شده با انرژی و اشتیاق فراوان موفق خواهید بود.
در پایان فراموش نکنید که در صورت نیاز و مثل همیشه حمایت و همکاری AFC همراه شما و باشگاه پرسپولیس خواهد بود.
این پیام نشان می دهد که ابراهیم شکوری در مدت دبیرکلی خود در فدراسیون فوتبال، توانسته رابطه بسیار خوبی با کنفدراسیون فوتبال آسیا برقرار کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار