قیمت روز خودرو سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸؛ MVM تا هفت میلیون تومان کوتاه آمد

فرارو سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۷
امروز MVM X۳۳ در بازار به ۲۰۳ میلیون تومان رسیده و کاهش هفت میلیونی را تجربه کرده. MVM ۳۱۵ هاچ بک در بازار حدود پنج میلیون ارزش خود را از دست داده و به ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است. از طرف دیگر امروز MVM X۲۲ دنده ای امروز کاهش قیمت پنج میلیونی را پشت سر گذاشته و حدود ۱۴۴ میلیون تومان فروخته می شود. همچنین MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار با کاهش چهار میلیونی به ۱۸۵ میلیون تومان رسیده است.

فرارو-  خبری از سایپا و ایران خودرو نیست. چشم امیدمان به کرمان موتور و مدیران خودرو است تا با رقابتی کردن بازار خودرو، کمی به متعادل شدن قیمت ها کمک کنند. محصولات این دو کارخانه در بازار کمتر از قیمت مصوب خرید و فروش می شوند و تازه امروز قیمت انواع MVM از سری محصولات کرمان موتور با کاهش چشمگیری روبرو شده. در طرف مقابل محصولات سایپا و ایران خودرو هیچ تغییری در قیمت ها تجربه نکرده اند و همچنان در بازار با اختلاف هفت تا ۷۰ میلیونی نسبت به قیمت مصوب کارخانه فروخته می شوند.
قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸
محصولات سایپا امروز طوری بی حرکت ایستاده اند که انگار نه انگار حدود ۹ میلیون تومان بالای قیمت مصوب کارخانه فروخته می شود. نمونه اش تیبا صندوق دار است که بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با قیمت ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می شود. کارخانه سایپا قیمت این محصول را در محاسباتش حدود ۴۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می گیرد. تیبا ۲ هم وضعیت قابل تعریفی ندارد. این خودرو حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه و حدود ۵۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می شود. ساینا کمترین اختلاف را با قیمت کارخانه دارد. سایپا می گوید این ماشین ۵۶ میلیون تومان است و فعالان بازار آن را ۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله می کنند.
قیمت روز پراید امروز سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸ 
پراید از قاعده ثبات قیمت در بین محصولات سایپا مستثنی نیست. با اینکه کارخانه قیمت پراید هاچ بک یا همین سایپا ۱۱۱ را حدود ۳۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می گیرد، این محصول همچنان ۹ میلیون تومان بالاتر و با قیمت ۴۸ میلیون و ...

سرخط اخبار