من نمی دانم چرا دکتر ملک زاده طلبکارانه صحبت می کنند؟ پروژه کرونای کشور، کلیه مسائل پژوهشی و کلیه نظراتی که درباره دارو است، زیر دست ایشان بود. شما فوق تخصص گوارش هستید، چه ربطی به کرونا دارید؟

به گزارش مشرق ، محمدرضا هاشمیان، فوق تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری در رابطه با نقش رضا ملک زاده، معاون تحقیقات وزیر بهداشت و کلا جریان مدیریت کرونا در کشور گفت: تعجب کردم که آقای ملک زاده در نامه استعفا چطور به مسائل درمان های دارویی کرونا نقد وارد می کند و از وزیر شاکی است. در جلساتی که بنده در کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا بودم فقط ایشان نظر می داد و مدیریت کرونا در کشور در اختیار ایشان بود، وزیر انصافا در این مسائل جزئی شرکت نمی کرد. بحث واکسن را دکتر ملک زاده بارها عنوان کرده بود که واکسن تاثیری ندارد و تاثیر آن کم است و تا ۵۰درصد بیشتر واکسن تاثیر ندارد و مردم دلسرد می شدند یا بحث گرمای هوا و اثرگذاری آن بر کنترل کرونا که صحبت می شد و همه مردم می رفتند و در جنوب کشور عروسی می گرفتند، همه از نظرات ایشان بود!
وی ادامه داد: داروی فاویپیراویر را ایشان اذعان کرد که به درد نمی خورد. داروی سووداک را ایشان به صورت مویرگی بدون اینکه در پروتکل وزارت بهداشت وجود داشته باشد وارد سیکل دارویی کشور کرد، بدون اینکه این دارو در کد تحقیقاتی قرار گیرد و مطالعه حیوانی انجام شود. ایشان این کار را روی مردم پیش بردند و با مردم این دارو را آزمایش کردند. من نمی دانم چرا دکتر ملک زاده طلبکارانه صحبت می کنند؟ پروژه کرونای کشور، کلیه مسائل پژوهشی و کلیه نظراتی که درباره دارو است، زیر دست ایشان بود. درواقع هیچ گونه جوابگویی نسبت به افرادی که در کادر درمان هستند، ندارند. خودسرانه تصمیماتی برای مردم می گیرند بدون اینکه در فیلد کاری از ابتدا باشد. تمام حرف های آنها از ابتدا درباره داروها ایراد داشت.
ملک زاده باید توضیح بدهد چرا ایمنی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار