سپیدرود هم بیانیه داد؛ جادوگر دلسرد شده!

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۶
سپیدرود هم بیانیه داد؛ جادوگر دلسرد شده!

آی اسپورت – در بازار داغ بیانیه های اعتراضی و طعنه آمیز فوتبال ایران، باشگاه سپیدرود رشت بیانیه ای متفاوت صادر کرد و از علی کریمی که اداره این تیم را در روزهای سخت به عهده گرفته تقدیر و تشکر کرد. در این بیانیه آمده است:
«به نام خدا
حقایق سپیدرود بزرگ
بعد از اینکه گروه مالکیتی اقای نوین نتوانستند اقدام به تیمداری نمایند و مراتب را به اطلاع مالک سابق وهیت فوتبال رساندند، با علی کریمی تماس گرفته شد که بعنوان مربی به تیم برگرد. در این برهه هیچ کسی حاضر به قبول تیم نبود. حتی تیم توان مالی پرداخت هزینه های هتل و هزینه سفر به اهواز رو نداشت. علی کریمی علیرغم اینکه در باشگاه هیچ سمتی نداشت، هزینه های سفر تیم که مبلغ. می شد را پرداخت کرد.
در این برهه با اشخاص متعددی صحبت شد که متاسفانه هیچ کس تمایلی حتی به کمک مالی نداشت، چه رسد انتقال مالکیت یک تیم بدهکار و دارای دعاوی متعدد حقوقی از جمله دعوی تن زاده علیه باشگاه و احتمال پیروزی وی در دعوی مالکیتی. این تنها علی کریمی بود که بعنوان یه گیلانی و رشتی ریسک بزرگی رو هم نسبت به مال خویش و هم اعتبار خویش نمود.
علی کریمی تا به امروز تمام هزینه های تیم سپیدرود را از جیب شخصی خویش پرداخت نموده، تمامی مبالغ قرارداد های بازیکنان وکادر اجرایی، اداری باشگاه را ازجیب خویش پرداخت نموده است. قرارداد تمامی بازیکنان توسط وی پرداخت و پرداخت بدهی بازیکنان توسط وی صورت گرفته است.
او بدون چشم داشت سالن بدنسازی مجهزی را برای استفاده باشگاه سپیدرود در مجموعه سردار جنگل ایجاد نموده وحتی ورزشگاه را مجهز به امکانات اولیه که متاسفانه فاقد آن بوده از جمله ماشین های لباسشویی، یخساز. نموده است.
علی کریمی در ...

[ مشاهده متن کامل سپیدرود هم بیانیه داد؛ جادوگر دلسرد شده! آی اسپورت ]