اصفهان- ایرنا- وقوع 2 حادثه تصادف، 2 سقوط در چاه و از ارتفاع، یک فقره آتش سوزی و حادثه ریزش آوار در هفته گذشته اصفهان یک کشته و چهار نفر مصدوم برجا گذاشت..

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: سقوط مرد تبعه افغانستان در چاه ۶ متری واقع در پل شهید مفتح عصر روز پنجشنبه به اتاق فرمان آتش نشانی اعلام شد که تیم امداد و نجات از ایستگاه شماره ۳ به محل اعزام شدند.
فرهاد کاوه آهنگران با تاکید بر لزوم رعایت اصول ایمنی هنگام کار افزود: خوشبختانه نیروهای امدادی فرد حادثه دیده را زنده از چاه خارج کردند و به عوامل اورژانس تحویل دادند. 
وی درباره تصادف خودروی پژو پارس در ساعت ۲۲ و ۳۶ دقیقه روز پنجشنبه نیز تصریح کرد: در این حادثه خانم ۲۲ ساله پس از تصادف در خیابان پروین، در خودرو محبوس شده بود که با تلاش تیم امداد و نجات ایستگاه شماره هفت خارج و به تکنسین های اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان بیان کرد: علت بروز این حادثه توسط عوامل انتظامی در دست بررسی است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: سانحه برخورد خودروی سواری پژو RD با پایه پل در بزرگراه شهید اردستانی اصفهان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد و تیم امداد و نجات از ایستگاه شماره ۱۹ به محل اعزام شدند.
کاوه آهنگران اظهارداشت: نیروهای آتش نشانی در کوتاهترین زمان ممکن راننده حادثه دیده را از داخل خودرو خارج کردند اما این مرد ۳۵ ساله به دلیل شدت جراحت وارده و به تایید عوامل اورژانس پیش بیمارستانی در دم جان باخته بود.
وی به رانندگان توصیه کرد: ضمن پرهیز از رفتارهای پرخطر و رانندگی نکردن هنگام خستگی و خواب آلودگی، به قوانین راهنمائی و رانندگی احترام گذاشته و با رعایت دقیق آن جان خود و همشهریان را حفظ کنند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار