فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا| سرمربی هنگ کنگ : برای کسب نتیجه مقابل ایران به معجزه نیاز داریم

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵
سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال هنگ کنگ گفت: در رابطه با دیدار مقابل ایران گفت: ما می دانیم که ایران تیمی بسیار قوی است. اما امیدواریم مقابل این تیم به خوبی دفاع کرده و حمله کنیم. به کمی هم معجزه نیاز داریم تا در مقابل ایران نتیجه خوبی کسب کنیم.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، نشست خبری سرمربیان تیم های حاضر در گروه اول مسابقات فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا ظهر امروز در هتل لاله پارک تبریز برگزار شد.
حمید مقدم، سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران در این نشست اظهار داشت: به همه مهمانان حاضر در این مسابقات خوش آمد می گویم. خوشحال هستیم که دوره دوم مسابقات با حضور 12 تیم در ایران برگزار می شود.
وی افزود: فدراسیون برنامه ریزی خوبی در این راه داشته و امیدواریم همچون سال های گذشته فوتسال ایران عملکرد خوبی داشته و افتخار دیگری برای کشورمان کسب کنیم.
سرمربی ایران در رابطه با تکرار قهرمانی تیمش در دومین دوره مسابقات گفت: درست است که ما در دوره قبل قهرمان شدیم اما نباید فراموش کنیم که فوتسال در آسیا خیلی پیشرفت کرده و چون در این رده سن دخیل است، نمی توان دوره ها را با یکدیگر مقایسه و ارزیابی کرد. با این حال هدفمان قهرمانی است. اما همان طور که گفتم رقیبان ما تیم های خوبی هستند و فوتسال در آسیا پیشرفت کرده است.
مقدم در رابطه با انتظارش آر هواداران فوتسال در تبریز خاطرنشان کرد: خوشحال هستم که این بازی ها در تبریز برگزار می شود. چرا که این شهر یکی از شهرهای فوتسال خیز ما است. تیم هایی مثل مس سونگون، دبیری و هلال احمر نیز نشان دهنده همین امر است. مطمئن هستم که تماشاگران زیادی به ورزشگاه می آیند.
وی ادامه داد: امیدوارم تماشاگران تبریزی از ما حمایت کنند. اگر بازی ها در تایلند بود، سالن پر می شد و بازی ها هیجان زیادی داشت چرا که نیمی از بحث میزبانی تماشاگران هستند و آن ها به خوبی از این امتیاز استفاده کردند. به همین دلیل امیدوارم تماشاگران تبریزی با ...

سرخط اخبار