تهران- ایرنا- مراسم نکوداشت مرحوم محسن رضایی به پاس خدمات صادقانه و ماندگار به حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.

به گزارش شامگاه پنجشنبه ستاد خبری بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی، در این مراسم که به منظور بزرگداشت نام و یاد مرحوم رضایی با حضور جمعی از مدیران و اهالی فرهنگ و هنر برگزار می شود گوشه ای از زحمات این مدیر نواندیش که در عرصه توسعه فرهنگ، تلاش کرده و خدمات ارزنده ای را به یادگار گذاشته است، یادآوری می شود.
زنده یاد محسن رضایی، سوابق مدیریتی و اجرایی متعددی در کارنامه فرهنگی خود ثبت کرده است که از آن جمله می توان به مشاور معاون امور فرهنگی و معاونت پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی سومین دوره ی شورای شهر تهران، دبیر هشت دوره هفته کتاب، دبیری ۲ دوره ستاد هفته پژوهش کشور، عضویت در هیات موسسان و هیات امنا و هیات مدیره دبیرخانه «کتاب سال ولایت» و نیز عضویت در هیات امنا و هیات مدیره دبیرخانه «دین پژوهان کشور» اشاره کرد.
وی همچنین تالیف و تدوین ۱۱ عنوان کتاب و پنج تحقیق در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی را نیز در سوابق کاری خود دارد.
برگزاری نشست «مردم ایران چه می خوانند؟» در هفته کتاب
رئیس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری شش نشست تخصصی در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب خبر داد.
محمد سلگی در تشریح این خبر گفت: بیست و ششم آبان همزمان با روز چهارم هفته کتاب نشست «آینده صنعت نشر»، بیست و هفتم آبان نشست «تعامل کتابخانه ها با ناشران» و بیست و هشتم آبان همزمان با ششمین روز هفته کتاب، نشست «نشر الکترونیک» برگزار می شود.
وی در ادامه با تشریح برنامه های هفته کتاب افزود: «مردم چه می خوانند؟» عنوان نشست روز هفتم هفته کتاب است که با استناد بر یافته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار