رئیس اداره ورزش و جوانان بجنورد با اعلام موعدی جدید برای راه اندازی استخر کوثر بجنورد گفت: زمان دقیقی برای راه اندازی استخر نمی توان مشخص کرد اما امیدواریم تا ۴۰ روز آینده این اتفاق بیفتد.

حامد صاحبی در مصاحبه با خبرنگار فارس در بجنورد به آخرین وضعیت تعمیرات استخر کوثر بجنورد اشاره و اظهار کرد: در حال پیگیری راه اندازی استخر کوثر از طریق اخذ مجوزها از سوی استانداری هستیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان بجنورد با اشاره به تعمیرات این استخر بیان کرد: هم اکنون پیمانکارانی در حال تکمیل پشت بام، نورپردازی داخل استخر و ترمیم کاسه استخر هستند.
وی در انتها با اشاره به اینکه ممکن است فعالیت پیمانکاران به تأخیر بیفتد گفت: به همین دلیل زمان دقیقی برای راه اندازی استخر نمی توان مشخص کرد اما امیدواریم تا ۴۰ روز آینده این اتفاق بیفتد.
گفتنی است استخر کوثر بجنورد، تنها مجموعه ورزشی آبی مرکز خراسان شمالی است که در اختیار وزارت ورزش و جوانان است و ورزشکاران هیات های مربوط به شنا، شیرجه نیاز مبرمی به آغاز فعالیت مجدد این محل ورزشی دارند.
همچنین طی سال گذشته، وعده هایی از سوی مسئولان وقت ورزش و جوانان بجنورد و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی برای بازگشایی این استخر در سال ۹۸ داده شده بود که این اتفاق میسر نشده و همچنان مدیران وعده های طولانی برای بازگشایی این استخر می دهند.

عناوین مهم خبری