این پیمانه تیتر هایی همچون رکورد شگفت انگیز ارزش معاملات بورس تهران، رشد بازار های آسیایی با کاهش نرخ بهره استرالیا، سقوط قیمت جهانی طلا به پایین ترین سطح ۲ ماهه، افت اندک نرخ دلار در چهارمین روز هفته، اکوادور از اوپک خارج می شود، طلای سیاه گران شد، بدعهدی خودروسازان اگر به دلیل تحریم ها باشد جرم نیست و فراخوان گسترده سه خودروساز در کره جنوبی را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کند.
به گزارش « تابناک اقتصادی »؛ این پیمانه تیتر هایی همچون رکورد شگفت انگیز ارزش معاملات بورس تهران، رشد بازار های آسیایی با کاهش نرخ بهره استرالیا، سقوط قیمت جهانی طلا به پایین ترین سطح ۲ ماهه، افت اندک نرخ دلار در چهارمین روز هفته، اکوادور از اوپک خارج می شود، طلای سیاه گران شد، بدعهدی خودروسازان اگر به دلیل تحریم ها باشد جرم نیست و فراخوان گسترده سه خودروساز در کره جنوبی را در بر دارد.
کشاورزان سه میلیون تن گندم انبار کرده اند
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در یکسال زراعی گذشته ۱۴ میلیون تن گندم تولید شد و از مناسبترین سال های تولید بود، اما شرایط خرید تضمینی باعث شد تا کشاورزان رغبتی به فروش محصول خود نشان ندهند و به همین دلیل سه میلیون تن گندم در انبارها مانده است. وی ادامه داد: این کشاورزان منتظر سال زراعی جدید هستند تا بلکه محصولات خود را با قیمت مناسب به فروش برسانند. کشاورز خاطرنشان کرد: برای سال زراعی پیش رو هم هواشناسی پاییز و زمستان مطلوبی را برای کشور پیش بینی کرده و به این ترتیب پیش بینی می شود که بیش از ۱۴ میلیون تن گندم در این سال تولید شود.
رکورد شگفت انگیز ارزش معاملات بورس تهران
در معاملات دیروز بورس تهران، شاخص کل با افزایش ۱۳۹۸ واحدی به ارتفاع ۳۲۶ هزار و ۱۴۴ واحد صعود کرد. به نقل از  نبض بورس ، شاخص قیمت وزنی و ارزشی با رشد ۳۷۵ واحدی در ارتفاع ۸۷ هزار و ۶۴۷ واحدی قرار گرفت، شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۶۴۱ ...

سرخط اخبار