آشپزی با کتایون ریاحی تهیه کله جوش به سبک خانم بازیگر اجتماعي

آشپزی با کتایون ریاحی تهیه کله جوش به سبک خانم بازیگر

بانو نیوز . دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۵۴

آریا بانو - در این ویدئو آموزش آشپزی با کتایون ریاحی را می بینید
کتایون ریاحی بازیگر معروف ایرانی است که بعد از بازی در سریال یوسف پیامبر از بازیگری کناره گیری کرد و تاکنون کار دیگری انجام نداده است. او بیشتر زمانش را صرف امور خیریه می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن آشپزی با کتایون ریاحی را مشاهده می کنید
آشپزی با کتایون ریاحی بازیگر
در این ویدئو کتایون ریاحی را مشغول آشپزی می بینید
ویدئو آشپزی کردن کتایون ریاحی
بد نیست درباره کتایون ریاحی بیشتر بدانید
کتایون ریاحی زاده 10 دی1340 هنرپیشه سینما و تلویزیون است.
وی دارای یک فرزند به نام پوریا می باشد که موسیقیدان و دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه موسیقی است. کتایون ریاحی خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران سینما در ایران است.
بازیگر معروف
ریاحی با نویسندگی برای کودکان آغاز و با فیلم «خبرچین» به سینما آمد. اما فیلم در نیمه راه متوقف شد و او برای بازی در فیلم «پاییزان» انتخاب شد. در آن زمان در سینما چندان موفق نبود اما با بازی در مجموعه «پدرسالار» توانست خود را مطرح کند و حضور او در مجموعه های «روزهای زندگی» و به ویژه مجموعهٔ تلویزیونی «پس از باران» از او چهره ای شناخته شده ساخت. بازی ریاحی در مجموعه های «پس از باران» و «شب دهم» نیز چشمگیر بود.
کتایون ریاحی
او پس از پنج سال دوری از سینما با بازی در «شام آخر» مهم ترین بازی دوران بازیگری خود را به معرض نمایش گذاشت و برای بازی در همین فیلم نامزد جایزهٔ بهترین بازی نقش اول زن از بیستمین جشنواره فیلم فجر شد.
کناره گیری کتایون ریاحی از بازیگری
آخرین بازی او در سریال یوسف پیامبر در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار