مدافع تیم استقلال تهران که در سال جدید با اظهار نظر جنجالی درباره داور برنامه عصر جدید مورد توجه قرار گرفته می گوید رونالدو نازاریو را یک الگو می داند هرچند خودش یک مدافع است!
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد دانشگر مدافع استقلال در سال گذشته فصل متفاوتی را با این تیم پشت سر گذاشت. وی توانست در اکثر بازی های استقلال در این فصل بازی کرده و حتی موفق به گلزنی شود. دانشگر یکی از سه مدافع قایل اعتماد آندره آ استراماچونی در سیستم سه دفاعه بود و آرزو می کند با استقلال به روزهای موفقی برسد. گفتگوی عیدانه و متفاوت این بازیکن را در ادامه می خوانید:
سال ۹۸ برای شما چگونه گذشت؟
خداروشکر توانستم موفقیت های خوبی کسب کنم و روند نسبتا رو به رشدی داشته باشم. ما سال پر تلاطمی داشتیم ولی از نظر نتیجه گیری بد عمل نکردیم. شرایط برای ما ایده آل نبوده و این را همه می دانند و مشخص است. بدون توجه به مسائل مدیریتی ما به عنوان بازیکن تلاش خودمان را می کنیم تا بهترین نتایج را برای شادی هواداران رقم بزنیم اما خواه یا ناخواه مسائل مدیریتی روی همه چیز تاثیر گذار است.
برای آینده استقلال چه آرزوهایی داری.
همه ما این آرزو را داریم که دیگر اتفاقات سال گذشته را دیگر نبینیم. نباید رفت و آمدها سریع و شتابزده باشد. ما به عنوان بازیکن تلاش کردیم، تلاش می کنیم و همیشه تلاش خواهیم کرد تا بهترین ها را برای هواداران مان رقم بزنیم.
یکی از اتفاقات عجیب سال جدید اظهار نظر آریا عظیمی نژاد درباره آندره آ استراماچونی بود که واکنش تندی هم به این ماجرا داشتی.
حقیقتا از توهین خوشم نمی آید و کار پسندیده ای نیست. بعد از توهینی که به استراماچونی شد خیلی ناراحت شدم. در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار